Gündem
Giriş Tarihi : 05-07-2020 12:09   Güncelleme : 05-07-2020 12:09

3 haftalık kızını vahşice öldürdü

Kayseri Pınarbaşı son dakika haberi. 42 yaşındaki anne Ayşe B, henüz 3 haftalık olan kızı Melek'i hunharca öldürdü

3 haftalık kızını vahşice öldürdü

Kayseri'de minik çocuk cinayet haberleri peşpeşe gelmeye başladı. Daha geçen hafta 3 yaşındaki bir erkek çocuğunun üvey babası tarafından dövülerek öldürüldüğü haberi üzerine bu kez de aynı ilçede bir annenin 3 haftalık bebeğeini boğarak öldürdüğü tespit edildi.

Bu kez üzücü olay Pınarbaşı ilçesine bağlı Kerimoğlu Mahallesi'nde cereyan etti. Baba evinde kalan 42 yaşındaki Ayşe B. isimli anne, 3 hafta önce dünyaya getirdiği kızı Melek'in canına kıydı. Sabah saatlerinde yaşanan olayda; henüz 3 haftalık olan kızı Melek’i yastıkla boğarak öldürmeye çalışan anne Ayşe B, bunda başarılı olamayınca küçük kızın boğazını sıkarak yaşamına son verdi. 3 haftalık kızını öldüren Ayşe B sonrasında olayı yan odada bulunan babasına anlattı.

Ayşe B'nin babasının yaşanan olayı emniyet güçlerine haber vermesi üzerine, olay yerine 112 Sağlık ekipleri ve emniyet güçleri geldi. Yapılan incelemede küçük Melek’in hayatını kaybettiği belirlenirken Melek'in canına kıyan 42 yaşındaki anne Ayşe B. emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen ve ilaç kullanan anne Ayşe B.’nin emniyetteki ifadesi sürerken, olayla ilgili olarak işlem başlatıldı.