Gündem
Giriş Tarihi : 11-08-2020 11:46   Güncelleme : 11-08-2020 11:46

2,5 yaşındaki çocuğu öldüresiye dövdüler

Kayseri’de öz annesi ve üvey babası tarafından ağır şiddete maruz kalan çocuk hastaneye kaldırılınca durum ortaya çıktı.

2,5 yaşındaki çocuğu öldüresiye dövdüler

Kayseri’de meydana gelen ve dehşete düşüren olay duyanları hem şok etti hem de yazıklar olsun dedirtti. Ağır şiddete maruz kalan 2,5 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırılınca gerçekler ortaya çıktı.

Yazıklar olsun
Kayseri’de öz annesi ve üvey babası tarafından öldüresiye dövülen ve kolu ile bacağında kırıklar oluşan 2,5 yaşındaki G. Duman öldü zannedilerek Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesine kaldırıldı. Eskişehir Bağlarında meydana gelen olay sonrası hastanede tedavi altına alınan ve yoğun bakıma kaldırılan çocuğun vücudunun her tarafında morluklar, kolunda ve bacağında kırıklar tespit edildi. İddialara göre üvey babası Nuh ve öz annesi Hayriye O., tarafından öldüresiye dövülen 2,5 yaşındaki G. Duman yoğun bakım kaldırılırken üvey baba ve öz anne polis ekiplerince göz altına alındı.

Kan donduran olayı ağabeyi ve ablası anlattı
Olayın kan dondurucu detaylarını ise ağabey Fatih Duman açıkladı. 2,5 yaşındaki G. Dumanın öldüresiye dövüldüğünü anlatan ağabey, yetkililere seslenerek bu şiddeti gösterenlerin en ağır cezayı almasını istedi. Aynı zamanda yoğun bakıma alınan G. Duman’ın 3,5 yaşındaki ablasının söyledikleri de hayrete düşürdü. Küçük abla S. Duman da kardeşinin öldüresiye dövülerek hastanelik edildiğini açıklayarak, dövenlerin de üvey babası ve annesi olduğunu söyledi.

Vücudunun her tarafında morluklar oluşan, kolunda ve bacağında kırıklar olan 2,5 yaşındaki G. Duman’ın ise yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.