24-30 Ağustos haftalık burç yorumları

20200824-24-30-agustos-haftalik-burc-yorumlari-804726-510f338ce652dec58ec6.jpg
Daha Fazla Göster

24-30 Ağustos haftalık burç yorumları, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları için ne gibi değişiklikler olacak..

Gezegenlerin hareketleri, burçların değişimi ve olası hadiseler insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Haftalık burç yorumları ise yine uzmanlar tarafından paylaşıldı.

Dünya her türlü felaketin yaşandığı bir yılı aşmaya çalışıyor. Sokak hareketleri, çatışmalar, eylemler, insanı tepkiler, protestolar ve geleceği sahiplenmekle ilgili karşılaştırmalar, gündemin ağırlığını ifade edecek. Güneş kendi yönettiği ateş burcunda yücelirken, diğer yandan Merkür-Plüton karşı karşıya kalacak. Böyle bir transitle Ağustos ayına başlamamız bu ayın çok da havadar bir atmosfere sahip olmayacağını işaret ediyor. Gezegenlerin hareketleri ışığında bu haftalık burç yorumları ise şu şekilde:

Koç: Bu hafta, ilişkinizin bir sonraki adıma geçmesi/taşınması ya da yeni bir kimse ile tanışmak adına çok ideal günler olacak. Bazı Koçlar, ilişki ve iş ortaklıklarındaki pürüzlerle yüzleşip bu konuda vermeleri gereken kararları artık vermek zorunda kalabilirler. 
Boğa: Bu hafta arkanızda bırakıp görmek istemediğiniz konularla ilgili gündemler taşıyabilir hayatınıza. Hafta ortasında daha önce iş hayatınız ve sağlığınız ile ilgili attığınız adımlar ya da es geçtiklerinizin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Günlük rutininizde dalgalanmalar, çalışma koşullarınızda ya da yanınızda çalışanlarda değişiklikler olabilir. 
İkizler: İkizler, aşk hayatlarında hızlı başlangıçlar ve gelişmeler yaşayabilirler. Yalnız İkizler burçları için yeni kimselerle tanışma fırsatları çıkabilir, ilişki içerisindeki İkizler içinse ilişkinin yeni bir boyut kazanması söz konusu. Aynı zamanda, çocuklarınız için önemli bir dönem olacak, onlar için kararlar almaya çalışıyor ya da onları ilgilendiren konuları netleştiriyor olabilirsiniz. 
Yengeç: İşiniz ve kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz sonuçları aldığınız zaman dilimi geldi. Bu hafta, kariyerinizdeki belirsizlikler bir şekilde netleşecek, bu işinizi bırakmanız anlamına geliyorsa bile telaşlanmayın, kendi yolunuzu çizmek adına önemli gelişmeler yaşayacaksınız. 
Aslan: Evraklarınız, yazışmalarınız ve sözleşmeleriniz için netleşme/sonlanma ya da imza atma vakti gelmiş olabilir, bu hafta bu işlerinizi bitirebilirsiniz. Kardeşlerinizin ve yakın akrabalarınızın, eşinizin akrabalarının meseleleri bu dönemde gündeminizde ilgilenmeniz gerekenler arasında olabilir. 
Başak: Bu hafta ekonomik anlamda değişim tetikleyen gelişmeler yaşayabilir, daha önce size kaynak yaratacak adımlar atmışsanız bunların sonuçlarını alabilirsiniz. Ekonomik kazançlarınızı güçlendirecek beklenmedik şans ve fırsatlar çıkacaktır, bu güzel günleri iyi değerlendirebileceksiniz.
Terazi: Bu hafta yeni tanışmalar yaşanabilir, daha önce tanıştığınız bir kimse ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönem ilişkiniz/evliliğiniz/ortaklıklarınız yakın markajınızda olacaktır. İlişkilerinizde görmek istemediğiniz gerçekler karşınıza çıkabilir, bu konularda gerçeklerle yüzleşmek ve kararlar vermek gerekebilir. 
Akrep: Bu hafta iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve çalışma koşullarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da size çalışan insanlar ile ilgili değişimler/dönüşümler gözlemleyebilir, yeni insanlarla yeni şartlarda iş yapmaya başlayabilirsiniz.
Yay: Pazartesi günü gerçekleşen açı, kendi benliğinizi özgürce ve olduğu gibi ortaya koyabilmeniz ve gösterebilmeniz konusunda sizi etkilerken, başlatmayı düşündüğünüz müteşebbisler/girişimler için beklediğiniz fırsatları ve kişileri karşınıza çıkartabilir. İlişkilerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir.
Oğlak: Hayatta durmak istediğiniz yer ya da gelecek hedefleriniz ile ilgili geri bildirimler alacaksınız. Bu dönemde işiniz/kariyeriniz, ilişkinizin gidişatı ya da ebeveynlerinizle ilgili beklediğiniz haberler gelebilir/gelişmeler yaşanabilir ve siz artık nerede nasıl yaşayacağınız konusunda bir karar verebilirsiniz. 
Kova: Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve akrabalarınızla münasebetlerinizde gelişmeler kaydedecek, seyahat ve eğitim konularınızı netleştireceksiniz. Eşinizin akrabaları ile ilişkilerinizde bazı pürüzler varsa bu konuda yeni gündemler oluşabilir.
Balık: Bu hafta sizi ekonomik anlamda dönüşümler yaratacak şekilde etkileyecek. Alacak/verecek konuları, ödemeler ve gelirler anlamında eskiden şekillenen konuların neticeleriyle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa hesaplarınızla ilgili vadesi bitmiş meselelerinizi sonlandırıp yeni sayfalar açabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!