Tanıtım
Giriş Tarihi : 17-10-2017 18:07   Güncelleme : 18-10-2017 12:37

2018 Audi A7’nın detayları bu tarihte açıklanacak

Audi meraklılarının dört gözle beklediği A7’nin detaylarının açıklanacağı tarih netlik kazandı.

2018 Audi A7’nın detayları bu tarihte açıklanacak

Audi, merak edilen A7’ye ait bir teaser görsel yayınladı. Fakat ilgililerine bu görsel yeterli olmayacak gibi. Bu durumdan dolayı Audi aracın tam tanıtımının bu hafta sonuna doğru yapılacağını duyurdu. Yeni A7‘nin tasarımı mevcut aracın tasarımından pek farklı değil. Audi’nin son 10 yılda otomobil tasarımına yönelik sergilediği evrimsel yaklaşımı göz önünde bulundurunca, bu durum oldukça normal karşılanıyor.


Diğer yandan Audi, aracın detayları hakkında hiçbir bilgi vermezken; yeni A7’nin henüz duyurulan A8’den tasarım anlamında birkaç ipucu alacağını beklemek mümkün. Ayrıca A7 ile birlikte, yeniden tasarlanan A6’dan neler bekleyebileceğimize yönelik bir ön görüş elde etme olanağınız var. Aracın S ve RS versiyonları da kısa bir süre sonra gelecektir.

Genel olarak A7 ve A6 sedan ikilisi beğenilen modeller; hızlı ve konforlu olmalarının yanı sıra çekici kabinlerinde son derece kaliteli materyallere ev sahipliği yapmaktalar.

A7’nin, yeniden tasarlanmış olan Mercedes-Benz CLS prototipi ile ciddi bir rekabet içinde olacağı açık. Ancak, “farklı olmaya cüret edenler” için yeni 6 Serisi Gran Turismo da her zaman düşünülebilir bir seçenek. Alman üretici, yeni A7’nin detaylarını 19 Ekim Perşembe günü açıklayacak ve yerel saatle 19:00’da başlayacak olan duyuruyu ilgilenenler için canlı olarak yayınlayacak.