Spor
Giriş Tarihi : 31-08-2020 13:33   Güncelleme : 01-09-2020 18:59

2 ay içinde yemyeşil saha..

Belediye Başkanı Bilal Özdoğan Hacılar Stadyumu’nda incelemelerde bulunarak, çalışmaların iki ay içinde tamamlanacağını söyledi.

2 ay içinde yemyeşil saha..

Hacılar Stadyumu’nda incelemelerde bulunan Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan çalışmaların iki ay içinde tamamlanacağını söyledi. Hacılar Akyazı Mahallesi’nde yapımı devam eden Hacılar Stadyumu’nda incelemelerde bulunan Başkan Bilal Özdoğan, yemyeşil bir sahaya kavuştuğunu açıkladı.

Hayırsever Fevzi Mercan’ın katkılarıyla yapılan ve 2 ay sonra sahanın spor camiasının hizmetine verileceğini söyleyen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Hacılar Stadyumumuzda geldiğimiz son noktayı yerinde görmek için alanımızda incelemelerde bulunuyoruz. Görüldüğü gibi yemyeşil bir sahaya kavuşmuş durumdayız. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile yapılan çevre düzenleme ihalesinin ardından yapılacak işin sözleşmesi de tamamlandı. Yaklaşık iki ay gibi bir sürede ilgili firmamız çevre düzenlemesini tamamlayacak. Gelen misafirlerimiz, oyuncularımız ve izleyicilerimiz ilçemizde çok güzel bir stadyuma kavuşmuş oldu. Bir taraftan yüksek irtifa kampı bir taraftan da bu yükseklikte yüksek irtifa öncesi sahamızda kamp yapmak isteyen kulüplerimizle görüşmelerimiz devam ediyor. Ben bu tesisin ilçemize kazandırılmasında başta hayırseverimiz Fevzi Mercan amcamız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sahamız ilçemize, gençliğimize ve tüm spor camiasına hayırlı uğurlu olsun" dedi.