Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 15:30   Güncelleme : 19-02-2021 15:30

19 Şubat Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Haftanın Birincisi Kim Oldu? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Puan Durumu!

19 Şubat Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Haftanın Birincisi Kim Oldu? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Puan Durumu!

Kayseritempo.org - 19 Şubat Temizlik Benim İşim Kim Kazandı? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Haftanın Birincisi Kim Oldu? Temizlik Benim İşim 19 Şubat Puan Durumu! Temizlik Benim İşim 19 Şubat Cuma Haftanın Final birincisi kim? Bu hafta Temizlik Benim İşim Puan durumu Nasıl? Temizlik Benim İşim programında bugün Kadir Ezildi kaç puan verdi? Yarışmacılar kaç puan aldı gibi soruları araştırdık.  Temizlik Benim İşim yarışmasının 19 Şubat Cuma günü birincisi belli oldu!

Haftanın her gününde farklı bir yarışmacının boy gösterdiği temizlik takıntılı program Temizlik Benim İşim’ de her gün bir yarışmacı hünerlerini sergilemekte. Pazartesi başlayıp cuma günü son bulan yarışmada büyük ödülün sahibi cuma günü Kadir Ezildi’ nin açıklamasıyla belli oluyor. Birincilik ve büyük ödül için yarışmacılar kıyasıya mücadele etmekte. En iyi temizliği ben yaparım diyen 5 yarışmacıyı her hafta konuk eden temizlik hastası yarışma her hafta en iyi bir yarışmacıya 10 bin tl’lik ödülü vermekte. Hafta boyunca yarışmacılar kir ve pas dolu evleri temizleyerek kendilerini en iyi olarak göstermeye çalışıyorlar.


Temizlik Benim İşim 19 Şubat Haftanın Birincisi Kim Oldu?

19 şubat cuma günü Temizlik Benim İşim yarışmasının birincisi ve büyük ödül olan 10 bin tl’nin sahibi bugün gün içinde yarışacak son yarışmacıdan sonra Kadir Ezildi tarafından belli olucak. Temizlik Benim İşim 19 Şubat 2021 Birincisi son bölümde belli olduğu gibi buraya eklenecektir. Bu haberden takipte kalabilirsiniz.