Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 15:25   Güncelleme : 19-02-2021 15:25

19 Şubat Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta Haftanın Finalini kim kazandı, elendi? Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Durumu!

19 Şubat Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta Haftanın Finalini kim kazandı, elendi? Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Durumu!

Kayseritempo.org - Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı? 19 Şubat 2021 Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta Haftanın Finalini kim kazandı, elendi? Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Durumu! Gelinim Mutfakta da haftanın finali yaşanacak. 19 Şubat Cuma günü bugün Gelinim Mutfakta da Final Günü! Gelinim Mutfakta 19 şubat cuma günü birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim kazandı? Gelinim mutfakta bugünkü hafta finali herkesi ekranların başına getirecek. Gelinlerden hangisi bu hafta birinci olacak? Gelinim Mutfakta Güncel Puan Durumu Nasıl? Seda Sayan 19 Şubat Gelinim Mutfakta sıralamasını açıkladı.İşte  kazananlar, Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün düzenlenecek olan haftanın final bölümünde hangi yarışmacı 5 bilezik kazanacak.

Birbirinden iddialı yarışmacıların yarıştığı programda kim birinci oldu? , Gelinler günün yemeklerini hazırlayacak ve yüksek puanlar için mücadele edecek. Kayınvalide ve Seda Sayan’ın beğenisine sunulan yemekler en yüksek puanlar için yarışıyorlar.Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2021 günün kazananı kimdir? Gelinim Mutfakta 19 Şubat 2021 Haftanın Kazananı kimdir? Gelinim Mutfakta haftanın finaline girerken yeni bölümden fragman yayınlandı. Fragmanda diğer yarışmacılar sanki bir cenaze törenine katılmış gibi yakalarına arkası siyah fonda olan Esra’nın fotoğrafını koymuşlar. 


Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Puan Durumu

Gelinim Mutfakta haftanın final gününe girilirken bugün bir gelin elenirken bir gelinde bileziklerin sahibi olacak. İşte haftanın final günü olan 19 Şubat Cuma günü güncel puan durumu.

●    Ayten : 71
●    Zeynep: 64
●    Aysun: 55
●    Esra : 41


Haftanın final gününe girerken en yüksek puan sahibinin ayten olduğu ve en düşük puanın esra olduğunu görüyoruz.

Gelinim Mutfakta 19 Şubat Cuma Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta Ayten haftanın birincisi olarak 5 altın bileziğin sahibi olmuş oldu.