Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 15:28   Güncelleme : 19-02-2021 16:32

19 Şubat Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Kim Birinci Oldu? Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Haftanın Finalini Kim Kazandı? Haftalık Puan Durumu Tablosu!

19 Şubat Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Kim Birinci Oldu? Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Haftanın Finalini Kim Kazandı? Haftalık Puan Durumu Tablosu!

Kayseritmepo.org - 19 Şubat Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Kim Birinci Oldu? Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Haftanın Finalini Kim Kazandı? Haftalık Puan Durumu Tablosu! Ekranların en farklı yarışması olan Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar da kim 10 bin TL'yi kazandı? Haftanın birincisi ve büyük ödül olan 10 bin tl sahibini buluyor. İşte Fazlası Zarar 19 Şubat Puan Durumu! Türkiye'de alışveriş alışkanlıklarını değiştirmeye yönelik farkındalık oluşturan yarışma programı Fazlası Zarar, hafta içi her gün sevenleriyle buluşuyor. Trt1 ekranlarının kısa sürede en çok sevilen yarışmalarından biri olmayı başaran Fazlası Zarar diğer yarışma programlarından farklı olduğu için kısa sürede çok sevildi.  

Birbirinden renkli ve alışveriş takıntısı olan yarışmacının bir araya geldiği programda sevilen sunucu Ezgi Sertel'le devam ediyor. Haftanın Başından beri kimin tutumlu kimin ise gereğinden fazla alışveriş yaptığını gözler önüne seren yarışma keyif dolu anlar yaşatıyor. Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Puan Durumu Nasıl? Kim Birinci Olacak?


19 Şubat Ezgi Sertel’le Fazlası Zarar Kim Birinci Oldu?

Bugün 19 şubat cuma günü haftanın final mücadelesini verecek olan yarışmacıların puanlanmasıyla bu haftaki kazanan belli olacak. 10 bin tl olan ödülün sahibi bugün saat 13.20 de yayınlanacak olan yeni bölümle birlikte belli olacak. Büyük ödülün sahibi hangi yarışmacı olacak merak konusu oldu? Bugün yayınlanacak son bölümden sonra haftanın birincisini buraya ekleyecez. Gelişmeleri bu haberden takipte kalabilirsiniz.

Haftanın finali kazanan isim