Gündem
Giriş Tarihi : 27-08-2020 15:23   Güncelleme : 27-08-2020 15:52

18 bin ton asfalt ile yollar yenilenecek

Kıranardı ve Hisarcık semtlerinde yapılacak çalışmalarda 18 bin ton asfalt ile yolların seri ve güvenli hale geleceği Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu tarafından paylaşıldı.

18 bin ton asfalt ile yollar yenilenecek

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kıranardı ve Hisarcık semtlerinde yapılacak çalışmalarda 18 bin ton asfalt ile yolların seri ve güvenli hale geleceğini söyledi.

Alt yapı ve zemin sonrası asfaltlama çalışmasına başlanıldığını belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Hisarcık ve Kıranardı her geçen gün yeni yapıları ile gelişiyor ve güzelleşiyor. Bu iki şirin bölge yaz aylarında bağ ve sayfiye alanı olarak nüfusunu adeta 4-5 katına katlıyor. Bu sebeple yollar bu bölgelerde çok önem arz ediyor" ifadelerini kullandı.

Hızlı ve seri bir çalışma, aynı zamanda ’Zamanında verilmeyen hizmet, hizmet değildir’ anlayışı ile çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, Hisarcık ve Kıranardı’nda yapılacak çalışmalar sonucunda 18 bin ton asfalt ile bölgenin ulaşımını seri ve güvenli hale getireceklerini söyledi.