Gündem
Giriş Tarihi : 11-09-2020 11:36   Güncelleme : 11-09-2020 11:46

130 bin liralık ilginç hırsızlık

Kayseri son dakika haberi. Kayseri'nin Melikgazi ilçesi İldem mahallesindeki hırsızlık olayında Metin Kahraman'ın eve aldığı bir kadın tarafından eşinin 130 Bin Lirasını çaldığı iddia ediliyor. Müge Anlı, bu olayı ekrana taşıdı

130 bin liralık ilginç hırsızlık

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından birisi olan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında bugün oldukça ilginç bir olay ekrana taşındı. Atv'de yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında Kayseri'de yaşanan bir hırsızlık olayı ekrana getirildi.

Olayın mağdurlarından olan Metin Kahraman ile eşi Hatice Kahraman, evlerinde bulunan 130 Bin liranın çalındığını, olayın yargıya intikal ettirilmesine rağmen aydınlatılamayan durumlar olduğunu iddia etti. 72 yaşındaki Metin Kahraman, yardım amaçlı evine aldığı 25 yaşındaki isminin Yeşim olduğu söylenen bir kadın tarafından soyulduğunu iddia ederken, 51 yaşındaki eşi Hatice Kahraman "Yıllarca biriktirdiğim paramı kim ne zaman nasıl çaldı. Ortaya çıksın" dedi.

Müge Anlı'nın olayı didik didik incelediği ve tek tek olayı hırsızlık olayı ile ilgili olarak ilginç gelişmeler de ekrana yansıdı. Programa katılan isminin Ali olduğu açıklanan bina görevlisi, Metin Kahraman'ın çapkınlığa düşkün olduğunu, zaman zaman eve kadın getirdiğini iddia etti. Parayı çaldığı iddia edilen Yeşim isimli kadının güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri olduğunu da söyleyen Kapıcı Ali, bu görüntüleri emniyet mensuplarının istemesi halinde vereceğini dile getirdi.

Metin Kahraman, kendisine yöneltilen "25 yaşındaki bir kadını neden evine aldın" sorusuna "Yardım etmek istedrim. Kimsesizdi. yemek verdim, banyo yaptı. Çok iyi birisi sandım. İyi niyetin kurbanı oldum" diyerek kendini savunması da, stüdyoda bulunan konukları pek inandırmadı.

Bakalım 51 yaşındaki Hatice Kahraman'ın 130 Bin TL parasını kim, ne zaman ve nasıl çaldı. Ortaya çıkacak mı!