Gündem
Giriş Tarihi : 23-04-2020 10:10   Güncelleme : 23-04-2020 13:30

100.yılda 100 bin vatandaşa seslendi

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, TBMM'nin kuruluşunun 100.yılında 100 bin vatandaşa sesli mesaj gönderdi. Serkan Tok, Ramazan ayı ile ilgili de duygularını paylaştı.

100.yılda 100 bin vatandaşa seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 100 Bin vatandaşın cep telefonuna mesaj gönderdi.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışı, aynı zamanda da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 100 Bin vatandaşın cep telefonuna sesli mesaj gönderdi. 

Tok'un mesajı
Korona virüsle mücadele kapsamında daha önce de evde bir video paylaşarak vatandaşlara evde kalmanın önemine değinmişti. MHP İl Başkanı Tok'un sesli mesajı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. MHP İl Başkanı Serkan Tok mesajında "Kıymetli Hemşehrileri. Ben Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı'nı kutlayacağız. Nice 100 yıllar, milletimizin ulusal egemenliğinin ve çocuk bayramının kutlanması dileğiyle. Hepinize saygılar sunarım" dedi.

“Ramazan Mübarek olsun”
Serkan Tok, on bir ayın sultanı olan Ramazan ayı sebebiyle de yayınladığı mesajında "Bütün Müslümanların heyecanla beklediği bereket, rahmet ve mağfiret ayı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif'e erişmenin mutluluk ve coşkusunu yaşamaktayız. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan ayı yüce kitabımız Kuran-ı Kerimin yeryüzüne indiği kutsiyetlerle dolu bir aydır. Bu güzel ayda dargınlıkları unutmak, barış içinde yaşamak, kardeşlik duygularımızı pekiştirmek hepimizin ortak hedefi ve arzusu olmalıdır. Ramazan ayında biraz daha yoğun olarak düşkün ve muhtaçlara yardım elimizi uzatmalı çocuk ve yaşlıların gönüllerini almalıyız. Tuttuğumuz oruçlarımızda bizlere sabırlı olmayı öğreten Ramazan ayı aynı zamanda hoşgörüyü, dayanışmayı ve kardeşlik duygularını da tüm insanlığa hatırlatır ve yaşanmasını sağlar. Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bu ayda başta Kayserili hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan-ı Şerifini en içten duygularımla kutluyor bu mübarek ayın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.