Gündem
Giriş Tarihi : 09-05-2020 16:32   Güncelleme : 09-05-2020 16:32

10 sokak asfaltlanıyor

Kayseri Melikgazi Belediyesi, Esenyurt Mahallesi’nde 10 sokakta asfaltlama çalışmaları gerçekleştiriyor

10 sokak asfaltlanıyor

Kayseri Melikgazi Belediyesi Esenyurt Mahallesi’nde yaklaşık 2 kilometre uzunluğunda olan tam 10 sokakta asfaltlama çalışmalarına başladı.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyesi olarak hemen hemen her mahallede asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esenyurt Mahallemizde asfalt yenileme çalışmalarımıza başladık. Geçtiğimiz yıl yapılan kaldırımların arasındaki asfaltların yenilenmesi gerekiyordu. Tam 10 sokakta asfalt yenilemesi yapıyoruz. Rabbim kaza bela vermesin. Bu 10 sokağı en kısa zamanda bitireceğiz. İnşallah buradaki vatandaşlarımız da konforlu yollarda seyahat edecekler. Yeni yollarımızın hayırlı olmasını dilerim" dedi.

Esenyurt Mahalle Muhtarı Hüseyin Ayaydın ise, "Geçen sene mevsim şartlarından dolayı yapılamayıp bu seneye kalan sokaklarımız Başkanımızın talimatıyla asfaltlandı. Melikgazi Belediyesi ekiplerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Çamyurdu Caddesi'nde de devam eden asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Palancıoğlu, "Komando Caddesi’nden Kıranardı tarafına doğru giden Camyurdu Caddesi'nde asfalt çalışması yapıyoruz. Burada uzun zamandır bir talep vardı. Burada yolumuzu güzelleştirdik. Alt yapısı tamamlandı şimdi asfaltını seriyoruz. Melikgazi için çalışmaya devam ediliyor" açıklaması yaptı.