10-16 Ağustos haftalık burç yorumları

20200810-10-16-agustos-haftalik-burc-yorumlari-791111-d7471dfd9409adf66709.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

10-16 Ağustos burç yorumları oldukça araştırılan konular arasında yer alırken, burçlara inanan insanlar yaşayabilecekleri olası olayları önceden öğrenmek istiyor.

Gezegenlerin hareketleri, burçların değişimi ve olası hadiseler insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Haftalık burç yorumları ise yine uzmanlar tarafından paylaşıldı.

Dünya her türlü felaketin yaşandığı bir yılı aşmaya çalışıyor. Sokak hareketleri, çatışmalar, eylemler, insanı tepkiler, protestolar ve geleceği sahiplenmekle ilgili karşılaştırmalar, gündemin ağırlığını ifade edecek. Güneş kendi yönettiği ateş burcunda yücelirken, diğer yandan Merkür-Plüton karşı karşıya kalacak. Böyle bir transitle Ağustos ayına başlamamız bu ayın çok da havadar bir atmosfere sahip olmayacağını işaret ediyor. Gezegenlerin hareketleri ışığında bu haftalık burç yorumları ise şu şekilde:

Koç: Bu hafta hızlı sonuçlar alabileceğiniz fakat iş konusunda hırs ve öfkenize sahip çıkmanız gereken bir hafta olabilir. Bastırdığınız öfkenizin ya da dillendirmediğiniz buhranlarınızın küçük olaylarla boşalması mümkün olabileceğinden sinirli ve saldırgan insanlardan uzak durmanız faydalı olabilir.
Boğa: Bu hafta görünmeyen kazalara açık olabileceğinden, trafikte ve seyahatte yavaş ve temkinli olmak isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili konu ve gündemlerinizin yoğun olacağı, anlaşma ve sözleşmelerin netleşeceği bir hafta olacak.
İkizler: Bu hafta sosyal çevreleriniz ya da arkadaşlarınız ile ilişkinizde yaşanan hızlı gelişmelerle çevreleriniz genişleyebilir. Bazı ilişkilerde pürüzlerin ortaya çıkması uzun vadeli dostlukları bitirebilir fakat gelecekte bunun gerekli olmuş olduğunu fark edecek olabilirsiniz.
Yengeç: İş hayatınız ve patronlarınız ile olan ilişkinizde canınızı sıksa da dillendirmediğiniz gerçekler ile bu hafta yüzleşmek ve artık gerekli konuşmaları yapmak isteyeceksiniz. Ekonomik süreçlerinize cevap verecek iş atılımları yapabilecek cesareti buluyorsunuz.
Aslan: Seyahat ve yolculukların etkin olduğu bu hafta, varsa yurtdışı ile ilgili işlerinizi bitirmek ve şekillendirmek isteyebilirsiniz. Eşinizin akrabaları ile ilgili haberler alabilir, görüşebilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili karar vermek ve gerekli mecralarla görüşmek gerekebilir.
Başak: Yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmak için en ideal zamandan geçiyor fakat bir yandan bunun için gereken yatırımları yapmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Fazla risk almaktan hoşlanmasanız da bu hafta mecburen bazı riskler alacak fakat ilerde bu konuda kazançlı çıkacaksınız.
Terazi: İlişkilerde önemli girişim ve başlangıçlar yapmak için ideal bir hafta olabilir fakat bu alandaki içsel dirençleriniz ve kendinize yarattığınız baskılar nedeniyle olayların daha kolay ilerlemesini engelleyen kendiniz olabilirsiniz.
Akrep: Bu hafta çalışma arkadaşlarınız ve çalışanlarınızla ilgili konu ve gündemlerle ilgilenmek, bazı günlük işlerin yolunda ve aksamadan ilerleyebilmesi için ekstra güç sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kira ve kiracılarınız ile ilgili belirsizlikleriniz çözümlenebilir.
Yay: Bu hafta çocuklarınız ile ilgili vermeniz gereken kararları verecek ve onlar için yapmanız gereken girişimleri yapacaksınız. Aşk hayatınızda daha net ve kararlı olmak istemekte ama bir türlü kendinizden emin olamamaktasınız, bu anlamda üstünde durmanız gereken mesele, karşıdakine hak ettiğinden daha fazla değer vermek olabilir.
Oğlak: Ev ve aile ile ilgili konu ve gündemleriniz cevap buluyor, içsel baskılarınızı rahatlatacak kararlar verecek ve gerçek değişimi başlatacak adımlar atacaksınız. Duygusal gelgitlerinize iyi gelecek ve günlük hayatınıza kolaylık katacak bir mekân değişikliği yapabilirsiniz.
Kova: Seyahatlerde ve yollarda geçen bir hafta olabilir. Önemli ve değişimler yaratacak anlaşmalar yapabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Kardeş ve akrabalarla bir arada olabilir, konuşulmamış şeyleri konuşup bazı gereksiz yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz.
Balık: Bu hafta ekonomik anlamda gelişmelere açık, kazançlı bir dönemin başlangıcı olabilir. Bir proje ve gelecek hayali için gereken yetenek ve yeterliliğe sahip olmadığınızı düşünseniz de bunun değişmesi için fırsatların yakalandığı güzel bir hafta olacak. Gereksiz harcamalara karşı dikkatli olun.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!