Gündem
Giriş Tarihi : 26-06-2020 19:54

1 tonluk su deposunun altında can verdi

Muğla Marmaris ilçesi Uzunyalı haberi. 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül, üzerine 1 tonluk su deposu düşmesi sonrasında hayatını kaybetti.

1 tonluk su deposunun altında can verdi

Muğla’nın Marmaris ilçesi Uzunyalı mevkiinde bugün son derece üzücü bir olay cereyan etti. Arkadaşlarıyla bir restorana yemek yemeye gelen ve sırasını beklemek için bir koltuğa oturan 18 yaşındaki Batuhan Kaan Gül, üzerine 1 tonluk su deposu düşmesi sonrasında hayatını kaybetti. Talihsiz genç olay yerinde feci şekilde yaşamını yitirirken, Cumhuriyet Savcılığı feci ölüm ile ilgili soruşturma başlattı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre; gençlerin oturdukları yerin üzerinde bulunan beş katlı ve şu anda kapalı olan bir apart otelin çatısında ahşap kalaslar kırılınca su deposu büyük bir gürültü ile yere düştü. Batuhan Kaan Gül’ün üzerine düşen su deposunun keskin alüminyum kenarı gencin sağ kolunu dirseğinden kopardı. O an yanında bulunan arkadaşları bağırarak yardım istedi. Çağrılan polis ekipleri çevre güvenliği alırken sağlık ekipleri ağır yaralanan kişiye müdahale etmeye başladı. Gül, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak olay yerinde hayatını kaybetti.

Ölen gencin, sinir krizi geçiren 4 arkadaşına sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Talihsiz gencin akrabaları haberi duyar duymaz olay yerine geldi. Acı haberi alıp olay yerine gelen Gül’ün yakınları fenalık geçirdi. Sağlık ekipleri ve polisin müdahalesi ile akrabalarından bazıları hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen nöbetçi savcı, polis olay inceleme ekipleri ile birlikte inceleme yaptı. Yapılan inceleme ardından Gül’ün cenazesi alınarak İlçe Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.