Zuhal Topal’ın damat adayı fuhuştan yakalanınca tiye alındı

Zuhal Topal’ın sevilen ve yakından takip edilen damat adayı Birkan Key fuhuştan yakalandı.

Zuhal Topal’ın damat adayı fuhuştan yakalanınca tiye alındı

Zuhal Topal’ın sevilen ve yakından takip edilen damat adayı Birkan Key’in fuhuştan yakalanmasının ardından sosyal medyadan gelin adayı Naz tarafından ağır eleştirilere maruz kaldı.

Çok konuşulan gelin adayı fuhuştan yakalanan damat adayını sosyal medya üzerinden Ti'ye aldı. Zuhal Topal'ın sunumuyla Star TV'de yayınlandığı dönem eş arayan damat adayı Birkan Key geçen hafta fuhuştan yakalanmasının ardından sosyal medya üzerinden tüm eleştirileri bir anda üzerine toplamayı başardı.

Ağaoğlu'nun teknesinde yakalanan gelin adayı Naz, fuhuştan yakalandıktan sonra "İyi niyetimi kullandılar" diye açıklama yapan damat adayı Birkan Key ile alay etti. 

Geçen sezonun gelin adayı Naz, eskort sitesi operasyonunda gözaltına alınan Birkan Key'in basına yansıyan "İyi niyetimi kullandılar" açıklamasını ti'ye aldı.

Damat adayının yakalanmasının ardından “ İyi niyetimi kötüye kullandılar” açıklaması gelin adayı Naz’ın oldukça dikkatini çekmiş olmalı ki sosyal medya üzerinden bu açıklama ile ilgili alay etti. İşte o alay paylaşımı:

"İYİ NİYETİNİ KULLANMIŞIZ ÇOCUĞUN"
Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşım yapan Naz, Birkan'a ithafen "Tüh çocuğun iyi niyetini anlayamamışız." yazdı. Bu paylaşım sonrası damat adayından nasıl bir atak geleceği ise merak konusu.

Birkan Key fuhuştan yakalandı Birkan Key Naz Birkan Key kimdir Fuhuştan yakalanan damat adayı Fuhuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı