Zuhal Topal “Para sıkıntısı çekiyorum şikayet edeceğim”

STAR TV’nin izdivaç proğramı sunucusu Zuhal Topal yapımcılar ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Zuhal Topal “Para sıkıntısı çekiyorum şikayet edeceğim”

Uzun zamandır izdivaç programlarının yayından kalkacağı haberlerinde son noktaya gelindi. İlk olarak ise Zuhal Topal işinden oldu. Dün gelen bilgiler çerçevesinden kanal Zuhal Topal’ın işine son verdi. Bu durum sonrası açıklamalarda bulunan Topal, "Paramı alamıyordum, yine de programa devam ettim. Yapımcıyı dava edeceğim" dedi.

Star TV'de skandalların eksik olmadığı izdivaç programının sunucusu Zuhal Topal, programının kaldırılmasının ardından açıklamalarda bulundu. Topal, "Paramı alamadığı halde seyirciye olan saygımdan devam ettim. Yapımcıyı dava edeceğim." ifadelerinde bulundu. Tam olarak güzel sunucu ve oyuncunun açıklamaları şu şekilde; "Uzun süredir kamuoyu hassasiyeti nedeniyle gözlerin izdivaç programları üzerinde olması, Star TV yönetiminin yeni sezonda bu içerikte yayın yapmama kararı alması üzerine yeni formatlarla Star TV ve diğer kanallar ile görüşmelerimiz devam etmektedir."

Topal açıklamalarına şöyle devam etti: Yapımcı firma Artı Film ve Soho Film tarafından "Zuhal Topal'la" isimli programda uzun süredir manevi haklarıma ve sanatçılık haklarıma özen gösterilmediği, alacaklarım ödenmediği halde yayının devamlılığı için yayıncı kanala ve izleyicilere olan saygım nedeniyle programa çıkmaya devam ettim. Yapımcılar aleyhine ihtarlar gönderdiğim halde kişilik haklarım suiistimal edilmeye devam edildi. Önümüzde ki hafta avukatım kanalı ile yapımcılar aleyhine mahkemeye müracaat edeceğim. Bunun dışında şimdiye kadar her hangi bir konuda açıklama yapmadığım bilinmektedir. İlerleyen günlerde pek çok konuya açıklık getireceğim" açıklamalarında bulundu.

Zuhal Topal Zuhal Topal kimdir Star TV Zuhal Topal Zuhal Topal izdivaçtan ayrıldı Zuhal Topal'dan izdivaç açıklaması Zuhal Topal"yapımcıyı dava edeceğim" Zuhal Topal mahkemelik oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı