Zombi hapının etkileri şok etti – Zombi hapı Flakka nedir

Kullanıcıları yaşayan ölüye dönüştüren ve dünyada hızlı bir şekilde yayılan zombi hapı kullananları öldürmekten daha beter ediyor. Peki, bu zombi ilacı nedir?

Zombi hapının etkileri şok etti – Zombi hapı Flakka nedir

İlk olarak 2011 yılında Amerika’da ortaya çıkan ve sentetik uyuşturucu olarak tabir edilen bu hapa Zombi hapı adı verilerek piyasaya sunuldu. Son olarak Brezilya'da görülen hapı kullananlar tıpkı bir zombi gibi davranıyor ve yamyam özellikleri gösteriyor. 

Bu ilacı kullanan bir kişi oda arkadaşının beynini diğer bir kişi ise evsiz olan bir adamın yüzünü yedi. Polis olay yerine geldiğinde, Rudy Eugene, kurbanının yüzünün yüzde 80'ini yemişti. Polisin uyarılarına rağmen yamyamlığı devam eden katil, vurularak öldürüldü. Otopsi sonucu Rudy Eugene'nin Amerika sokaklarında "Ivory Wave", "Vanilla Sky", "Bliss" ve "Purple Rain" adıyla satılan sentetik uyuşturucunun (uyarıcı) etkisi altında olduğu saptandı.
Pensylvania'da bir başka adam manastıra girip rahip bıçaklamıştı. West Virginia'da bir kadın çırılçıplak soyunmuş cildinin altında bir şey olduğunu sandığı için kendini parçalamıştı.
Bu uyarıcıyı alanların vücut ısısı hızla yükseliyor, bu nedenle insanlar bir şeyin kendilerini yaktığını düşünüp ya soyunuyor ya da derisini yüzmeye çalışıyordu. 

Diğer yandan bu uyarıcılar ilk olarak Amerika’da yasal olarak satılmaktaydı. Bunun nedeni ise içerisinde bulunan maddelerin yasal olarak satılmasından dolayıydı. Bu maddenin adına 'Beath Salt'(banyo tuzu) denildi. Çünkü şekli banyo tuzu gibiydi. Çin'de üretiliyor ve bir dozu sadece 25 dolara satılıyordu. 

Yazıda hap olarak adlandırdığımız bu uyarıcı, toz halinde ve sıvı halde kullanılıyor. Uyuşturucu tacirleri bu ilacın içerindeki maddelerin miktarıyla oynayabiliyor. Daha önce kişiler kendisine zarar verirken Rude Eugene olayında olduğu gibi başkalarına zarar vermeye başlamıştı. Yine Miami'de bir evsiz sağa sola saldırınca polis müdahale etmişti. Evsiz, polis ekiplerine direnip "I will eat you all" (Hepinizi yiyeceğim) diye bağırmış ve bir polisin elini ısırıp ciddi şekilde yaralamıştı. Baltimore'da Morgan State Üniversitesi'nde okuyan biri, oda arkadaşına saldırıp, öldürmüş ve beynini, kalbini yemişti. Yine bir kişi saldırıya uğramış, yanında taşıdığı biber gazı sayesinde sadece yanağından yaralanarak kurtulmuştu. Bu olayların hepsinde saldırganlarda bu uyuşturucu maddeye rastlanmıştı. Yani tacirler uyuşturucunun dozuyla oynamış ve insanları birer zombiye dönüştüren formüle ulaşmıştı.KULLANANLARI YAMYAMA DÖNÜŞTÜRÜYOR
Uyuşturucu, beyindeki insan olma özelliğini, "ben" durumunu yok edip, hayvani iç güdüleri ortaya çıkarıyor.Kalp atışı aşırı artıyor, duygular çok güçleniyor, kişi kendini bir süper kahraman gibi hissediyor. İlaç, kişinin ruh halini düzenleyen hormonları baskı altına alıyor ve kalıcı hasarlara, kalp yetmezliğine hatta tek kullanımda bile ölüme sebep olabiliyor. Bazı vakalarda kişilerin zihinsel faaliyetlerini kalıcı olarak kaybettiği görülmüş.

Flakka nedir Flakka Zombi hapının adı Zombi hapının etkileri Zombi hapı şok etti Zombi hapı nedir Zombi hapı ne işe yarar Zombi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor