Zeynep Nazlı Kayı Kimdir-Hacı Sabancı'nın Yeni Aşkı

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı'nın kişisel hesabında paylaştığı görüntülerde yer alan gizemli sarışının Zeynep Nazlı Kayı olduğu ortaya çıktı.

Zeynep Nazlı Kayı Kimdir-Hacı Sabancı'nın Yeni Aşkı

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı’nın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı görüntü herkesi şaşırttı. Son olarak manken Özge Ulusoy’dan  ayrılan ve üç güzelle teknede görüntülenen Hacı Sabancı’nın uzun süredir merak edilen aşkı ortaya çıktı.

Birçok güzelle adı aşk dedikodularına karışan Hacı Sabancı bu defa da gizemli bir sarışının arkası dönük şekilde yer aldığı fotoğraf karesini kişisel hesabından paylaştı. Ünlü iş adamı Sabancı, akşam saatlerine yakın bir vakitte çekilen görüntünün altına ise; “Akşam güneşi güzele vurur derler” notunu düştü.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre ise; Ünlü iş adamı Hacı Sabancı geçtiğimiz günlerde bir mekân çıkışında Zeynep Nazlı Kayı ile görüntülenmişti.

İddialara göre Nazlı Zeynep Kayı Hacı Sabancı’nın paylaştığı görüntünün ardında kişisel hesabından kendi görüntüsünü paylaştı ve o gizemli sarışının Zeynep Nazlı Kayı olduğu ortaya çıktı.

Zeynep Nazli Kayı Kimdir?
Eğlence dolu renkli hayatıyla sosyal medyada kısa sürede kendisine küçük bir takipçi kitlesi edinen Zeynep Nazlı Kayı, ünlü iş adamı Hacı Sabancı ile olan görüntülerinin ardından tanınmaya başlandı.
Tahmini yaşı 25 olan sarışın güzel Zeynep Nazlı Kayı’nın İstanbul’da doğumlu olduğu bilinmektedir.

Hacı Sabancı Kimdir?
1987 İstanbul doğumlu olan iş adamı Hacı Sabancı eğitim hayatını Amerika/Boston TUFTS University’de ekonomi eğitimi alarak tamamlamıştır. Ünlü iş adamı Hacı Sabancı aynı zamanda Türkiye’nin ikinci büyük sanayi ve finans kuruluşları arasında yer alan Sabancı Holding’inde kurucularındandır.

 

hacı sabancı özge ulusoy ahu yatu zeynep nazlı kayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı