Zerrin Tekindor’dan yeni proje

Son olarak Kara Sevda dizisinde Leyla karakterine can veren güzel oyuncu Zerrin Tekindor’un yeni projesi belli oldu

Zerrin Tekindor’dan yeni proje

Sevenlerinden ayrı kalamayan ve ekran karşısında olmayı seven Zerrin Tekindor, yönetmenliğini oğlu Hira Tekindor’un üstlendiği tiyatro oyunu “Arzu Tramvayı”nda Şebnem Bozoklu ve Onur Saylak’la bir araya geldi.

Sevgilisi Haluk Bilginer’den ayrılmasına rağmen bu durumu işine yansıtmayan Tekindor, Şebnem Bozoklu, ve ekip arkadaşlarıyla provalarda çektirdiği fotoğrafları “Çok mutluyum” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi.

3 ünlü ismi bir araya getiren tiyatro oyunu şimdiden merakla bekleniyor. Oyunun provalarına başladı. Provalardan fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Şebnem Bozoklu, bir karenin altına şöyle yazdı:

“Ne kadar mutluyum. İnsanın ablası Zerrin Tekindor, kocası Onur Saylak olur mu ya.” “Arzu Tramvayı”nı daha önce Haluk Bilginer’in sahibi olduğu Oyun Atölyesi sahneleyecekti. Ancak proje daha sonra durdurulmuş ve basında Bilginer ile Hira Tekindor arasında anlaşmazlık yaşandığı şeklinde haberler çıkmıştı. Diğer yandan oyunun gösterin tarihi hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Zerrin Tekindor Zerrin Tekindor'un yeni işi Zerrin Tekindor'un yeni projesi Şebnem Bozoklu Onur Saylak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı