Zekeriya Atak " Beni Erkan Çelik Azmettirdi"

Zuhal Topal'ın programında sarf ettiği sözlerle gündeme gelen olay damat adayı Zekeriya Atak, Erkan Çelik'in canlı yayında olay çıkarması için kendisine para ödediğini açıkladı.

Zekeriya Atak

Zuhal Topla’ın sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programını eleştiri yağmuruna tutan olay damat adayının Seda Sayan’ın eski sevgilisi Erkan Çelik tarafından tutulduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Özel bir haber sitesinde yer ala habere göre; Sunucu Zuhal Topla’ın izdivaç programında yaptığı eleştirilerle birlikte stüdyoyu da birbirine katan damat adayının, Erkan Çelik tarafından para karşılığında tutulduğu kanıtlandı.

Canlı yayında söylediği " Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız" sözleri ile gündemi sallayan olay damat adayı Zekeriya Atak  habere göre yaşananlar sonrası yaptığı açıklamada Erkan Çelik’in programda olay çıkarması için kendisine 4 bin 350 TL ödediğini iddia etti.

Habere göre  Zuhal Topal’ı avukatı  Leman Özkan olaya ilişkin olarak yaptığı açıklamada , "Şüpheli  Erkan Çelikin; Zekeriya Atak ile suç tarihinden önce yaptığı telefon görüşmeleri, emniyette ifade sırasında birlikte bulunmaları, müştekinin savcılıkta alınan ifadesinde  Erkan Çelik ile ilgili anlatımları birlikte değerlendirildiğinde Zekeriya Atakı suç işlemeye azmettirdiği anlaşılmıştır. Savcılık tarafından  Asliye Ceza Mahkemesinde suça azmettirmekten dava açılmıştır" dedi. 

Erkan Çelik Kimdir?

Seda Sayan ile yaşadığı birliktelik sonucu tanınan Erkan Çelik, ünlü oyuncu Seda Sayan ile sosyal medya üzerinden tanışmış olup, tezgahtarlık ve söz yazarlığı yapmaktadır. Bir dönem magazin gündeminden düşmeyen Erkan Çelik, Seda Sayan iel tanıştığı yıllarda evli olması nedeniyle eşi Emine Çelik tarafından yapılan açıklamalarla olay adam haline gelmiştir.

 

erkan çelik zuhal topal seda sayan zekeriya atak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor