Zayıflamak İsterken Kaburgalarından Oldu

Güzelliği uğruna yaptırdığı estetik ameliyatları ile sürekli gündem olan ünlü oyuncu Sophia Wollershein, ince belli olmak için kaburgalarını da aldırdı.

Zayıflamak İsterken Kaburgalarından Oldu

Henüz 29 yaşında olan Alman oyuncu Sophia Wollershein ince bel sevdasına iki kaburgasını birden aldırdı.

Daha önce de geçirdiği birçok estetik operasyonlarda dikkatleri üzerine çeken ve sosyal medyada Vegas ismi ile tanınan, Alman oyuncu ve şarkıcı Sophia Wollershein, bu defa hayati tehlike içeren bir vücut değişikliğine imza atarak ince belli olabilmek için 2 kaburgasını birden aldırdı.

Vegas isimli sosyal medya hesabından paylaştığı yeni bel görüntüsü ile takipçileri tarafından tepki yağmuruna tutulan oyuncu Sophia Wollershein, yine sosyal medyada takipçilerinin tepkilerine karşılık olarak yaptığı açıklamada; "İnsanlar beğense de beğenmese de ne istersem onu yaparım. Yeni bedenimi ve görünüşümü seviyorum. Bana kötü eleştiri yazan insanlar umurumda bile değil." Dedi.

Sophia Wollershein Kimdir?

1987 Almanya Berlin doğumlu olan oyuncu ve şarkıcı Sophia Wollershein, Alman müzik piyasasına ilk kez, 2015 yılında çıkardığı ve Herz An Herz ismini verdiği albüm ile adım atmıştır. Şarkıcı sonraki yıllarda ise, Geil, Ich Will Heut Spass,Whipping ve Lick olmaz üzere birçok başarılı single çalışmalarına imza atarak dünya genelinde tanınan ünlüler arasına yerleşmeyi başarmıştır.

Güzelliği uğruna yaptırdığı estetik ameliyatları ile sürekli gündem olan ünlü oyuncu Sophia Wollershein uzun bir müddet mankenli ve modellikte yapmıştır.

Güzel sesiyle geniş bir hayran kitlesine hitap eden şarkıcı ayrıca birçok Alman kanalının sunuculuğunu da üstlenmiştir.

kaburgalarını aldırdı Sophia Wollershein
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı