Zahide Yetiş Gülben'e tokat gibi cümle

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, evli işadamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Gülben Ergen için öyle ağır cümleler kurdu ki..

Zahide Yetiş Gülben'e tokat gibi cümle

Ünlü televizyon sunucusu Zahide Yetiş, ismi Tolga Duğles ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Gülben Ergen'e ağır cümleler sarfetti.

Gülben gündemde
Türk magazin dünyası, son bir aydır adeta Gülben Ergen ile yatıp Gülben Ergen ile kalkar oldu. Yaşadığı aşklar, evlilikleri, yaptığı programlar ve filmleri ile gündemde her daim yerini alan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, son olarak evli işadamı Tolga Duğles ile yaşadığı iddia edilen aşk haberleri ile gündemdeki yerini koruyor. 

Zahide Yetiş konuştu
Milyonlarca insan, Gülben Ergen'in yaptığı yaklaşımın son derece yanlış olduğu kanısında. Şu ana kadar suskunluğunu korumakla yetinen Gülben Ergen'in bu idialara ne zaman etraflıca yanıt vereceği merakla beklenirken ünlü televizyon sunucusu Zahide Yetiş, zehir zemberek sözler sarfetti.

Zahide: Ne işin var
Gülben Ergen'in evli erkekleri ayartıyor iddiası ile gündeme gelmesinin son derece çirkin olduğunu ifade eden Zahide Yetiş, "Ne işin var elin adamıyla. Adı üstünde elin adamı. Sevebilirsin, gönülverebilirsin ama evli ise eyvallah demeli. Gülben güçlü kadınlır aslında. Zararlı bir iş yapıyorsun. Sıkıntılı bir iş yapıyorsun. O adama da, eşine de kendine de zarar veriyorsun" cümleleri kurdu.

Gülben Ergen Tolga Duğles Zahide Yetiş Gülben Ergen Zahide Yetiş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor