Youtube’nin amblemi değişti

Dünyanın en büyük video izleme platformu Youtube logosunu değiştirdi.

Youtube’nin amblemi değişti

Geçtiğimiz günlerde yeni tasarımını beta olarak kullanıma sunan Youtube bugün itibariyle de bu tasarımını ve logosunu tüm kullanıcılarının beğenisine sundu.

Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip olan Youtube geçtiğimiz aylarda beta olarak yeni tasarımını yayınlamıştı. Bu yeni tasarım ve logoya beta olarak ulaşmayı tercih etmeyenler bugünden itibaren yeni görünüme merhaba dedi.

Yenilenen tasarımda aslında ufak dokunuşlar bulunuyor. Bu dokunuşlar direkt olarak logodan başlıyor. Aynı tasarım dokunuşları mobil tarafta da görülebiliyor. Ayrıca bu konuda en önemli değişimlerden birisi Youtube'un mobilde artık dikey videoyu da desteklemeye başlaması. Yani artık Youtube'da dikey videolar yanında siyah çubuklar olmadan da izlenebilecek. Mobile eklenen ekstra özelliklerden bir diğeri de videoyu hızlandırma özelliği. Artık mobilde de video hızı değiştirilebilecek.

Youtube'da artık "koyu tema" seçeneği de mevcut. Kullanıcılar tıpkı Twitter'da olduğu gibi istediği zamanlar bu temaya geçiş yapabilecekler. Ayrıca bugün kullanıcıları şöyle bir anket karşılıyor. Ankette sizce Youtube bir videodaki beğenmeme sayısını ne kadar doğru sayıyor sorusu sorulmuş ve 5 tane derecelendirme smiley'i konulmuş. 

Youtube Youtube logosunu değiştirdi Youtube'nin yeni logosu Youtube'nin tasarımı değişti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı