YouTube fenomeni annesine kendini öldürttü

Müzikle ilgilenen ve YouTube üzerinden yaptığı video paylaşımlarıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni Emre Görür annesine kendini öldürttü.

YouTube fenomeni annesine kendini öldürttü

Kapı koluna kurduğu düzenekle annesine kendini öldürten Emre Görür’ün neden intihar ettiği henüz belli değil.

Olay Adana’da yaşandı. 6 aydır psikolojik tedavi gören 26 yaşında ki Emre Görür pompalı tüfek ve misina ile odasının kapı koluna düzenek kurarak intihar planı yaptı.

 Emre Görür, annesinin odanın kapısını açmasıyla ateş alan tüfekten çıkan kurşunla vurularak öldü.

Emre Görür, İstanbul’da fizyoterapi eğitimi gördükten sonra Adana'da yaşayan ailesinin yanına döndü. 6 aydır psikolojik tedavi gören Emre Görür, bunalıma girerek intihar etmek istedi.

Feci bir intihar planı yapan genç, pompalı tüfeğin tetiğini misina ile odasının kapı koluna bağlayarak tüfeğin namlusunu başına dayadı.

Sabah saatlerinde annesi oğlunun odasına girmek için kapı kolunu indirince tetik aşağı düştü ve tüfek ateş aldı.

Emre Görür, başında isabet eden tüfek saçmalarıyla olay yerinde hayatını kaybetti. Bu durum karşısında anne şok geçirdi. Diğer yandan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ayrıca Emre Görür Facebook'taki sosyal medya hesabında sevgilisiyle birlikte çektirdiği fotoğraflarda gayet mutlu ve normal görünüyor. Emre Görür'ü intihara sürükleyen nedenin ayrılık acısı olabileceği de iddialar arasında.

 

Annesine kendini öldürttü Annesi oğlunu yanlışlıkla öldürdü YouTube YouTube fenomeni öldü Sosyal medya fenomenini annesi öldürdü Emre Görür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı