Yonca Lodi ebeveynleri uyardı

Ünlü şarkıcı Yonca Lodi son dönemlerde gündemden düşmeyen çocuk kaçırma çetelerinin yeni yöntemi sahte servislere karşı velileri uyardı.

Yonca Lodi ebeveynleri uyardı

Sevilen şarkıcı Yonca Lodi kişisel sosyal medya üzerinden paylaşım ile sürekli taktik değiştiren çocuk kaçırma çetelerine karşı aileleri uyardı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; ünlü şarkıcı Yonca Lodi, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak son günlerde gündemde sıklıkla yer verilen çocuk kaçırma çetelerinin yeni yöntemi sahte okul servilerine karşı velileri uyardı.

Ünlü şarkıcı Yonca Lodi çocuk kaçırma çetelerinin yeni yöntemi sahte servis yöntemine ilişkin olarak yaptığı paylaşımda;  "Sahte servis araçlarıyla gelip Çocuğunuzun servisi gelemeyecek, bugün biz götüreceğiz deyip çocukları almaya çalışıyorlarmış. Aman dikkat! Bu kadar kötülüğü aklım almıyor, kalbim kaldırmıyor artık!" dedi.

Yonca Lodi Kimdir?

1974 İstanbul doğumlu olan Yonca Lodi, eğitim hayatını Mimarsinan Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünden mezun olarak tamamladı.

1996 yılında Budur Abi parçası ile müzik hayatına giriş yapan sanatçı, sonraki yıllarda da  Yonca Lodi, Aşkta ve Ayrılıkta, Yolumu Bulurum, Milat, 12 Ay isimli albüm çalışmalarını müzik severlerle buluşturdu.

 

yonca lodi yonca lodi kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı