Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de ne kadar kazanıyor

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye isimli yarışma programında jüri üyesi olarak göreve başladı. Yıldız Tilbe'nin Tv8'den ne kadar kazanacağı da öğrenildi

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de ne kadar kazanıyor

Tv 8 ekranlarında yeni yayın döneminde ilk bölümü ile ekranlara gelen O Ses Türkiye'de bu sezon jüri üyesi olarak ekranlara gelmeye başlayan Yıldız Tilbe'nin ne kadar ücret alacağı öğrenildi.

Haftalık kazanacak
Acun Ilıcalı'nın daha önce Hülya Avşar, Ebru Gündeş ve Sibel Can gibi ünlüler ile çalıştığı jüri üyesi koltuğuna bu sezon Yıldız Tilbe oturdu. Atena Gökhan, Hadise ve Murat Boz ile birlikte O Ses Türkiye isimli ses yarışmasında jüri üyeliği yapmaya başlayan Yıldız Tilbe'nin haftalık 70 Bin TL, aylık 280 Bin TL kazanacağı haberi ortalığa düştü. Yıldız Tilbe'nin ücretini haftalık olarak alacağı da söyleniyor.

Yıldız rüzgarı
Gerek sempatik tavırları, gerekse ses tonu ve yazdığı şarkı sözleri ile Türkiye'nin en çok sevilen bayan sanatçılarından birisi olan Yıldız Tilbe, uzun süredir ekranlarda olmama orucunu da böylelikle bozmuş oldu. Geçen sezon Sibel Can'ın oturduğu jüri üyesi koltuğuna oturan Yıldız Tilbe, programda seslendirdiği eski ve yeni şarkıları ile de binlerce hayranına müzik ziyafeti verdi.

O Ses Türkiye seçmeleri
Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın moderatörlüğünü gerçekleştirdiği O Ses Türkiye isimli yarışma programının seçmeleri de devam ediyor. Türkiye'nin farklı illerinde farklı tarihlerde gerçekleştirilen ve gerçekleştirmeye devam edilen seçmeler ile ilgili olarak geniş bilgiler Acun Ilıcalı'nın internet sitesinde yeralmakta.

O Ses Türkiye Tv8 Yıldız Tilbe Yıldız Tilbe O Ses Türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor