Yıldız Tilbe ırkçı çıktı O Ses Türkiye iptal edildi

TV 8 ekranının sevilerek izlenen yarışma programı O Ses Türkiye Gökhan ile Yıldız Tilbe’nin ırkçılık tartışması sonucu iptal edildi.

Yıldız Tilbe ırkçı çıktı O Ses Türkiye iptal edildi

Geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye yarışmasının çekimleri başlamıştı. Ekranları başındaki izleyenlerin en çok merak ettiği konu ise yeni jüri üyesi Yıldız Tilbe olmuştu.

İkinci bölüm çekimlerine de yine Yıldız Tilbe damgasını vurdu.  Program da Yıldız Tilbe ve Gökhan birbirine girdi. 

Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek Yıldız dönmemişti. Performansın sonunda da “Aaa sen Türkmüşsün... Ben seni yabancısın sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim” demesinin ardından Gökhan sinirlerine hakim olamadı.

Bu söze Gökhan sinirlendi ve “Bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki” diyerek Yıldız’a itiraz etmiş... “Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin” falan deyince ortalık karışmış." Güzel şarkıcı Tilbe ise, yaptığı hatanın farkında olamadan ısrarcı olmuş... “Burası O Ses Türkiye, ben Türk arıyorum. Burası O Ses İngiltere değil, öyle olsaydı İngiliz arardım” dedi. Durum böyle olunca da O Ses Türkiye’nin çekimleri iptal belli bir süre iptal edildi.

Bu durum karşında sosyal medya üzerinden her iki tarafı haklı bulan da var bulmayan da ama bildiğimiz bir tek şey var Gökhan’ın böyle ayrımcılıklar konusunda sessiz kalacak biri olmaması.

Yıldız Tilbe Yıldız Tilbe ırkçı çıktı Yıldız Tilbe ve Gökhan arasında ki Irkçılık tartışması O Ses Türkiye’yi iptal ettirdi O Ses Türkiye Gökhan O Ses Türkiye O Ses Türkiye bitti mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor