Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri ve yayın tarihi belli oldu

TV 8 ekranının merakla beklenen yarışması Yetenek Sizsiniz’in 2017-2018 jüri üyeleri belli oldu.

Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri ve yayın tarihi belli oldu

Her yıl sabırsızlıkla beklenen ve binlerce kişinin katıldığı yetenek yarışması için geri sayım başlarken, jüri koltuğunda oturacak isimlerde belli oldu.

İlk olarak 10 Ekim 2009’da yayın hayatına başlayan program 8 yılda ekranların fenomen yarışması programı haline geldi. Medya'nın dev isimlerinden olan Acun Ilıcalı'nın ekranlara sunduğu programa hemen hemen her yaştan insan katılıp yeteneklerini gösteriyor. Format olarak ise, Dans,Müzik,Resim,Spor,İlüzyon gibi birçok dalda insanlar gelip yeteneklerini gösteriyor. 

2009 yılında yayın hayatına merhaba diyen programın ilk jürisi Ali Tarhan,Hülya Avşar ve Acun Ilıcalıydı. Zamanla format ve kanal değiştiren program jüri üyelerinde de değişikliğe gitti. Sergen Yalçın,Murat Boz,Seda Bakan ve Eser Yenenlerin'de oturduğu jüri koltuğuna bu sene eski isimlerden Hülya Avşar ve Ali Tarhan'ın oturacağı ve Acun Ilıcalı'nın bu ikiliye eşlik edeceği açıklandı. Yani, Acun Ilıcalı tekrar eskiye dönerek jüri koltuğunda Ali Tarhan,Hülya Avşar ve kendisinin oturacağı bir formatla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yetenek Sizsiniz Başvuru Şartları Nelerdir
Yetenek Sizsiniz yarışma programına internet üzerinden başvurabiliyorsunuz. Acun medya sitesine yetenek videonuzu çekip gönderiyor ve değerlendirmeye alınıyorsunuz. Eğer yeteneğiniz beğenilir ise size tekrardan dönüş yapılıyor. 

Yetenek Sizsiniz Yetenek Sizsiniz Türkiye 2017-2018 Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri belli oldu Yetenek Sizsiniz ne zaman başlıyor Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri kimler Yetenek Sizsiniz Ali Tarhan Yetenek Sizsiniz Hülya Avşar Yet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor