Yeşim Salkım Gülben Ergen'i yerden yere vurdu

Ünlü sanatçı Yeşim Salkım, ismi evli bir erkek ile aşk dedikodularına karışan Gülben Ergen, gazeteci Cengiz Semercioğlu için öyle ağır cümleler kurdu ki.. Yeşim Salkım Tolga Duğles ve eşine de seslendi.

Yeşim Salkım Gülben Ergen'i yerden yere vurdu

2 gündür magazin dünyasında konuşulan Gülben Ergen'in evli bir erkek ile aşk yaşadığı dedikodularına ünlü sanatçı Yeşim Salkım, oldukça önemli açıklamalar yaparak katıldı.

Ateş püskürdü
Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programa telefon bağlantısı ile katılan Yeşim Salkım, şarkıcı Gülben Ergen ile ilgili iddiaların magazin basını tarafından kasıtlı olarak dile getirilmediği ve kaleme alınmadığını da iddia etti. Yeşim Salkım, "Türkiye'de medya karteli var. Olayların üzerinin kapanmasından ötürü çok sıkıldım. Canlarının istediğini görüp yazıyorlar, canlarının istemediğini görmezden geliyorlar. Artık susmak istemiyorum. Ben konuştuğum için Star Tv veya Kanal D'ye çıkarılmayacağım. Umurumda da değil. Herkes herşeyi bilsin" yorumunda bulundu.

"Semercioğlu yazıklar olsun"
Gazeteci Cengiz Semercioğlu için de ağır cümleler kuran Yeşim Salkım, "Herkesten önce ben anneydim. Ancak kimlse anneliğin arkasına sığınmasın. Anne olunca herşey bitmiyor. Yanlış yapıyorsanız yanlıştır. Vuslat Doğan Sabancı, engellediği için sevgili Seren Serengil de konuşamıyor. Çünkü bu kadın ekonuşmasını engelledi. Gülben Ergen'in haberi bir tek Sabah gazetesinde var. Başka da herşeyi, Ebru Şallı'yı yerden yere vuran medya yazamadı. Cengiz Semercioğlu'na sesleniyorum. Hani sen babasın ya, hani sen adamsın ya, hani sen erkeksin ya! Yazıklar olsun senin adamlığına. Zaten gazeteci değil ki. Arkeoloji mezunu birisinin eline kalem verilirse bu olur. Herkes kendi mesleğini yapsa, ülkemiz bu halde olmazdı. Ben şarkıcıyım ve oyuncuyum. Başka da bir şey yapmadım. Bir kişi diyemez ki; bir yapımcının kapısını çaldığımı, evine gittiğimi, veya bir Milletvekili veya Bakanın yanına gittiğimi. Söyleyemezler" diye tepki gösterdi.

Yeşim Salkım: Metres olmadım
Gülben Ergen için, "Zavallı kadın" yakıştırması yapan Yeşim Salkım, "Gülben Ergen'in fanları benim üzerime geliyor. Ama şunu söyleyim ki ben kimsenin metresi olmadım. Gönlüm istedi aşk yaşadım ve evlendim. Sonra da ayrıldım. Sonra yine evlendim yine ayrıldım. Canım isterse yine evlenir yine ayrılırım. Ama ben evlendim metres olmadım. Ben kimsenin metresi olmadım. Kimsenin yuvasını yıkmadım. Kimsenin çoluğunu çocuğunu beter etmedim. Hiç bir kadını arkamdan ağlatmadım. Şimdi soruyorum medya karteline? Niçin koruyorsunuz? Siz de mi aynı kaptasınız. Yoksa sizde mi altadıyorsunuz karınızı kocanızı? Herkesin birbirinde açığı var" diye cümleler kurdu.

Seren-Ali aşkı...
Seren Serengil, yıllar önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım ile beraberdi. Beraberlikteliklerini de herkes biliyordu. Çok büyük aşk yaşıyorlardı. Evleneceklerdi. Hepimiz bilirdik. Nasıl ayrıldılar? Bu kadın yüzünden. Bu kadın çünkü yanınıza gelip dondurma yiyip çekirdek çitleyip, yatağınıza yatıp sonra arkanızdan iş çeviren kadındır. Bu kadın rahmtli Ayşe Ersayın tarafından yanıma gönderildi. O zaman Bursa'da Erol Evcil ile beraberdi. Ben de Şehrazat'a yönlendirmiştim. Sonra da elimle bir canavar yarattığımı söylemiştim. Elmalarla armutları kimse karıştırmasın. Artık yeter. Benim bunu kıskandığımı söylüyorlar. Ben 2 üniversite mezunu biriyim. Göztepe Ticaret Lisesi tert bir kadını mı kıskanacağım" diye tepki gösterdi.

"Kalite farkı için"
Yeşim Salkım'ın ozamanki eşi Hakan Uzan ile aşk yaşayan Gülten Ergen'in programına katıldığını ve programda elele tutuştuklarının dile getirilmesi ile ilgili olarak, "Beni ısrarla aradı. Ben de gittim ama kendisini övmedim. O zamanki gazeteler de yazdı. Hakan Uzan'ın yanına gittim program sonrasında. Bana niye gittiğimi sorduğunda kendisinin kalite farkını görmesi için gittiğimi söylemiştim. Gülben ile benim aramdaki kalite farkını görsün istemiştim. Bazı kadınların olaylara bakış açısı ve savaşma tekniği çok daha kalitelidir. Ben kaliteli davrandım. Eğer kaliteli davranmasaydım çok farklı olurdu" diye oldukça çarpıcı bir açıklama yaptı.

"Kanserden döndüm"
Hakan Uzan ile Gülben Ergen arasında yaşanan ilişkiden ötürü son derece rahatsızlandığını hatta Rahim Kanseri'nin eşiğinden döndüğünü dile getiren Yeşim Salkım, "Kanserin eşiğinden döndüm. 3 sene bununla mücadele ettim. Sonrası var. Tehdit edildim. Darp edildim. Konserlerim iptal edildi. Hergün ağladım. Hergün ağladım ben. Artık yeter. Gülben Ergen denilen kadın artık çok oldu. Ve o kadının artık başka yuva yıkmasına izin vermeyeceğim" diye ateş püskürdü.

"Kasetini izledim"
​Türkiye'de paranın herşyeyin üzerini örttüğünü iddia eden Yeşim Salkım, Gülben Ergen ile ilgili tapelerin olduğunu ve kayıtları kendisinin izlediğini de dile getirerek, "O kadının ciğerini bilirim. Ben evlendim. Ben kimseyle metres yaşamadım. Kimseyle otel odalarında basılmadım. Para karşılığı kimseye satılmadım. Ben Çocuk doğurdum. Ben para peşinde koşmadım. Evimi bile ipotek edip kredi çektim. Ben kimseye iftira atmadım. Boş konuşmuyorum. Allah'a çok şükür. Benim kimseye açığım yok. Kumar oynamadım, uyuşturucu kullanmadım, otel skandalım yok. Pornom yok. Ne yaptım. Evlendim ayrıldım. Müslümanız. İmam ve resmi nikahımı yaptırdım. Her evliliğim 6-8 sene sürdü. Çocuklarımı uyutup evden çıkmadım. Başkasının evine gitmedim.Yanacaksınız" diye duygularını dile getirdi.

"Yuvasına sahip çıksın"
Gülben Ergen ile aşk yaşadığı iddia edilen işadamı Tolga Duğlas ve eşi hakkında da konuşan Yeşim Salkım, "Yuvasına sahip çıksın. Çocukları da var. Ben boşandım. Bırakmasın kocasını. Evliliğini kurtarmaya çalışsın. Belki o adamın da aklı başına gelir" cümleleri kurdu.

Haber: Seda FIRIN

Yeşim Salkım Hakan Uzan Gülben Ergen Seren Serengil Aziz Yıldırım Ali Yıldırım Erol Evcil Tolga Duğles
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı