Yeşim Salkım Canlı yayında iken Gülben Ergen'den twit

Yaşadığı aşklar ile gündemdeki yerini korumaya devam eden şarkıcı Gülben Ergen, Yeşim Salkım'ın canlı yayında olduğu anda manedar bir twit attı.

Yeşim Salkım Canlı yayında iken Gülben Ergen'den twit

Türkiye'de Gülben Ergen gündemdeki yerini koruyor. Evli erkekler ile yaşadığı aşklar ile gündemde olan ve binlerce insanın tepkisini çeken Gülben Ergen, bir dönem Hakan Uzan ile evli olan sanatçı Yeşim Salkım'ın canlı yayında olduğu anda manedar bir paylaşım yaptı. 

Gülben Ergen twiti
Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden kendisine ait hesaptan "Dağın öte yüzü.. Güneşe bakıyormuş çocuklar..De hadi davranın, Güneşle sohbetimiz var, Geç kalmayalım.. #YaşarKemal" paylaşımı yapan Gülben Ergen, 1 dakika sonrasında ise "Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır" cümlesi ile dikkat çekti.

Yeşim Salkım'ın cevabı
Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına canlı yayın konuğu olarak katılan ve Gülben Ergen ile ilgili sert eleştirilerde bulunan Yeşim Salkım, Gülben Ergen'in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla ilgili olarak da "Ben burada kendi adıma değil tüm kadınlar, evli kadınlar adına konuşuyorum. Niye şimdi konuştuğumu soranlar için de söyleyeyim. Ben bugüne kadar konuşturulmadım. Defalarca tehdit edildim. Ölümlerden döndüm. Artık konuşuyorum. O yüzden de herşeyi herkes bilsin" yorumunda bulundu.

Gülben Ergen twit Yeşim Salkım Yeşim Salkım Beyaz tv Yeşim Salkım Gülben Ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor