Advert

Yeşilçam’ın usta oyuncusu bakın ne halde

Bir zamanlar Yeşilçam’da fırtınalar gibi esen ustu oyuncunun son hali üzdü.

Yeşilçam’ın usta oyuncusu bakın ne halde

Çirkin Ziya lakabıyla bilinen Ziya Çirkin İstiklal Caddesinde org çalarak görüntülendi. Org çalarak hayatını kazanmaya çalışan Yeşilçam’ın usta oyuncusu görenleri duygulandırdı. Yeşilçam'ın efsaneleri arasına giren ve bugüne kadar 100'ün üzerinde dizi ve filmde oynamış Çirkin Ziya lakaplı 62 yaşındaki usta oyuncu Ziya Çirkin İstanbul'da İstiklal Caddesinde org çalarak hayatını kazanıyor.

Eski filmlerini ve hayatını konuşunca oldukça hüzünlenen Ziya Çirkin bir zamanlar Kemal Sunal, İlyas Salman, Cüneyt Arkın gibi isimlerle beraber rol almıştı.

Eski ihtişamlı hayatından uzak bir biçimde ailesini kaybettikten sonra maddi sıkıntıya girdiğini belirten ve bu sebepten İstanbul'un İstiklal Caddesinde org çalarak hayatını kazanmaya uğraşan Ziya Çirkin artık beyaz perdenin kalmadığını belirtti.

Geçirdiği bir kaza sebebiyle yürümede zorluk çeken Ziya Çirkin ablalarıyla aralarında olan anlaşmazlık yüzünden özürlü maaşını da alamadığını belirtti. Org çalarken, yanına koyduğu eski filmlerin afişlerinide kendisini dinlemeye gelenlere gösteren Ziya Çirkin yaptığı açıklamada

"Bir kaç filmde başrol oynadım geri kalanlarındaysa figüranlık yaptım. Bir jön olma hayalimi gerçekleştiremesem de bugüne kadar İlyas Salman, Kemal Sunal, Fikret Hakan gibi birçok usta isimle çalıştım" açıklamalarında bulundu.

Ziya Çirkin Çirkin Ziya Ziya Çirkin Yeşilçam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi