Yeni trend PUBG Nasıl Oynanır ? Nereden Alınır ? Hileleri..

İnternet ortamında oynanan oyunlar arasında son zamanlarda PUBG (Player Unknown's Battle Grounds) büyük bir çıkış yakalamış durumda. PUBG oynamak isteyenler için ayrıntılar

Yeni trend PUBG Nasıl Oynanır ? Nereden Alınır ? Hileleri..

Eskiden çocuklar, sokakta top oynardı, bilye oynardı, ip atlardı, saklambaç oynardı.. Zamane çocukları ise neredeyse boş vakitlerinin tamamını internette yani sanal dünyada oyun oynayarak geçirmeye başladı. Her ne kadar ebeveynler, çocuklarının adeta bilgisayar manyağı olmasından şikayet etseler de, çoçuklarını sokaktaki tehlikelere karşı koruyabilmek adına sanal ortama yönlendirmeye devam ediyor.

Yaş gruplarına göre çocuklar da, kendilerine yeni yeni eğlenceler ve vakit geçirecek oyunlar buluyor. Kimileri video izleyerek zamanını geçirirken kimileri ise online oyunları tercih ediyor. Bir zamanlar Quake, Age Of Emprise gibi oyunlar ile zaman geçiren çocuklar şimdiler de ise Metin 2, Counter Strike, Minecraft, CS GO oyunlarına büyük düşkün. Son zamanlarda çocukların en çok ilgisini çeken oyunlardan birisi de kuşkusuz PUBG oldu. Online oynayan oyun, her geçen gün hayran kitlerini artırmaya devam ediyor.

PUBG nereden alınır?
Player Unknown's Battle Grounds adı altında oynanan PUBG oyunu bir kaç ay öncesinde yayın hayatına başladı. Steam isimli siteye Masa Üstü bilgisayardan girerek üye olunuyor. Sonrasında Steam Yüklemesi yapılması gerekiyor. Kredi kartı, Mobil ödeme, banka kartı vasıtasıyla 70 TL civarında bir ödeme gerçekleştiriliyor. Böylece PUBG indirmeye hazır hale geliyorsunuz ve karşısınaz çıkan linkten oyunu download edip kuruyorsunuz.

PUBG nasıl oynanır?
PUBG birhayatta kalma oyunudur. CS GO'dan farklı olarak Takım halinde değil Bireysel oynanan bir oyun. Oyun alanları 32 ve 64 kişilik. Herkes bireysel olarak oyun alanında yerini alıyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Bu oyuda herkes birbirini öldürüyor ve son olarak hayatta kalmayı başaran kazanıyor. Ödül ise sanal para ve tabiki bu para ile bir sonraki oyun için materyal (elbise, ayakkabı, şapka) alabiliyor. oyun alanları ormanlık, dağlık ve şehir içinde hangar türünde yerlerden ibaret..

PUBG hilesi
Player Unknown's Battle Grounds oyunu her geçen gün fanatik kitlesini artırırken oyuncular, birinci olabilmenin kısa younu da arıyor. PUGB ile ilgili olarak hile şu ana kadar yok. Varsa da kimse söylemiyor. Ancak Kore firması Bluehole mümkün mertebe oyunun kendi kuralları içerisinde oynanmasını sağlamaya çalışıyor ve açıkları gidermenin gayreti içerisinde.

PUBG Player Unknown's Battle Grounds PUBG hilesi PUBG nasıl oynanır PUBG nereden alınır PUBG oyun Bluehole
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı