Yeni sevgiliden Seda Sayan'a Ali Cengiz oyunları

Son dönemlerde aşk hayatıyla gündemden düşmek bilmeyen Seda Sayan hakkında şok bir gerçek ortaya atıldı.

Yeni sevgiliden Seda Sayan'a Ali Cengiz oyunları

Ünlü sanatçı Sayan Erkan Çelik’ten ayrıldıktan sonra adı Murat Karabova ile aşk dedikodularına karışmış daha sonra ortaya atılan iddianın gerçek olduğu ortaya çıkmıştı. Şimdiler de ise, genç sevgilinin “Ben ünlülerin çevresini kullanıyorum” iddiası gündemde.

Olayın içeriği ise tam olarak şu şekilde gel bilgilere göre, Seda Sayan’ın genç sevgilisi Murat Karabova hastalanınca, eski eşi Aslı Sarıpınar’ın yanına koştu. Kulislerde konuşulanlara göre çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiren galerici Murat Karabova'ya iki çocuğunun annesi eski eşi Aslı Sarıpınar, Göktürk'te bulunan evinde bakıyormuş. Sarıpınar iğne olması gereken eski eşini her gün özel bir hastaneye götürüp tedavisiyle yakından ilgileniyormuş.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre lüks otomobil satan Murat Karabova (46), Seda Sayan (55) ile Bodrum'da tatil yaparken eski eşini ve iki çocuğunu da yakındaki bir otelde tatile götürmüş ve eşine, “Ben ünlülerin çevresini kullanıyorum, işlerim düzelsin seninle yeniden nikah kıyacağım” demiş. İddialara göre Karabova'nın 16 yaşındaki kızı da, Sayan'a “Çek o pis ellerini babamın üzerinden” şeklinde bir mesaj atmış. Şimdi tüm bu iddialara Seda Sayan cephesinden ne gibi yanıt geleceği merak konusu.

Seda Sayan’ı kandırmış Eski sevgiliden Seda Sayan'a oyun Ali Cengiz oyunu Seda Sayan'ı kandırmış Seda Sayan Murat Karabova
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor