Yeni Gelin 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Jessica May Drociunas(Bella) ile Tolga Mendi(Hazar)’in paylaştığı Yeni Gelin 19.bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni Gelin 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana tüm dikkatleri üzerine çeken dizi Yeni Gelin 2. sezona da oldukça iddialı başladı.
Konusu kadar oyuncuları da dikkat çeken dizinin diğer oyuncu kadrosu ise, Dağhan Külegeç(Kağan), Mustafa Avkıran (Kalender Ağa) Sema Keçik (Möhteber), Zeynep Kankonde (Ayşe), Burçin Bildik(Müsellim),Lale Başar (Kamilla), Renan Bilek(Kamil), Yonca Şahinbaş(Asiye), Şilan Makal, (Dilan Duran), Bahar Süer (Nazgül), Feride Hilal Akın (Şirin), Onur Baytan (Çoban Ferhat), Murat Kocacık (Kör Hasan) isimleri yer alıyor.

Diğer yandan yayınlanan 19. yeni bölüm fragmanında ise, Türkmen, Arap Şeyhi yüzünden Şirine kök söktürürken Şirin’de yavaş yavaş Baran’a olan hislerinin adını koymaya başlayacak. Afet ise kendisine kuma getiren Gökhan’a tepkisini ona silah çekerek gösterecek.

18. SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR:
Yeni Gelin’in geçtiğimiz hafta yayınlanan 18. Bölümünde, Afet’in askerde olan kocası sonun da gelmişti. Fakat Gökhan’ın yanında getirdiği kuma Fatıma Bozok konağını birbirine katmıştı. Kendisine yıllar sonra ilk defa görücü gelen Türkmen, Arap Şeyhi için oldukça heyecanlanmış ve bir dünya hazırlık yapmıştı. Fakat kız istemenin gerçekleşeceği gece Türkmen, Şeyhin aslında kendisine değil, Şirin’e görücü geldiğini öğrenince sinir krizi geçirmişti. Bella’nın sürekli midesinin bulanması üzerine ise Nazgül Bella’nın hamile olduğunu düşünerek bu müjdeli haberi bütün Bozoklar’a vermişti. Bu müjdeli haber sonrası henüz varlığı dahi belli olmayan torunları üzerinden hayal kuran, Kalender Ağa ile Kamil ise, Bella’nın hamile olmadığı gerçeği ile büyük bir hayal kırıklığı yaşasa da sonrasında öğrendikleri Bella’nın hastalığının geçtiği haberi bütün konakta büyük bir sevince neden olmuştu.

Yeni Gelin 19. bölüm fragmanı Yeni Gelin 19. bölüm Yeni Gelin 19. bölüm yayınlandı mı Yeni Gelin Yeni Gelin son bölüm izle Yeni Gelin 20.bölüm fragmanı Yeni Gelin fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı