Yavuz Bingöl ile Kısmetse Olur Didem Delen Arasında Neler Oluyor

İddialar göre Yavuz Bingöl den gece düzenlenen Cingöz Recai'nin gala gecesine bir dönemin fenomen gelin adayı Didem Delen ile birlikte geldi.

Yavuz Bingöl ile Kısmetse Olur Didem Delen Arasında Neler Oluyor

Fenomen izdivaç programı Kısmetse Olur’un eski gelin adayı Didem Delen’in ünlü türkücü Yavuz Bingöl yakınlaştığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre;  ünlü türkücü Yavuz Bingöl, Cingöz Recai filminin dün gece düzenlenen gala gecesine bir dönemin fenomen gündüz kuşağı programı olan Kısmetse Olur’un gelin adayı Didem Delen ile geldi. Habere ikili gala gecesi boyunca oldukça samimiydiler.

Daha önce aynı programdan damat adayı Adnan Kızıltaş ile uzun dönem bir birliktelik yaşayan Didem Delen,  programın son bulması ile birlikte nişanlısı Kızıltaş’tan ayrılmıştı.

İkilinin ayrılık nedeni ise iddialara göre; Adanan Kızıltaş’tan evlilik teklifi alan Didem Delen’in yarışması sonrası parmağına küçük gelen yüzüğü daralttırmak için kuyumcuya götürmüş ve yüzüğünün değerinin sadece 5 TL olduğunu öğrenmesiydi.

Yavuz Bingöl kimdir?

1964 İstanbul doğumlu olan Yavuz Bingöl, müzik sektörüne ilk olarak Sen Türkülerini Söyle adlı albüm çalışması ile adım attı.

Albüm çalışmasının tutmasını ile şöhreti yakalayan Bingöl ,  müzik kariyerini yanı sıra oyunculuk yeteneğinin de farkına vararak"Cumhuriyet", "Salkım Hanımın Taneleri"  Üç Maymun, “Karagül” Aşk Sana Benze, “Dar Elbise” gibi birçok başarılı film projesinde rol aldı.

didem delen didem delen kimdir yavuz bingöl yavuz bingöl kimdir aycan varış adnan kızıltaş kısmetse olur melis buse betkayan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?