Advert

Yasemin Özilhan'n eski halinden eser yok

Doktorlar dizisiyle yıldızı parlayan Yasemin Özilhan'ın eski halinden eser yok.

Yasemin Özilhan'n eski halinden eser yok

Estetikle bambaşka biri olan Yasemin Özilhan'ın başarıyı yakaladığı Doktorlar dizisindeki halinden eser kalmadı.
Show TV ekranlarında yayınlandığı dönem fenomen olan Doktorlar dizisinin güzel oyuncusu Yasemin Özilhan, iş adamı İzzet Özilhan ile dünyaevine girdikten sonra oyunculuğa ara verdi. Modacılığa soyunan Yasemin'in estetik yaptırdıktan sonra eski halinden eser kalmadı.

İlk çıktığı dönemde incecik dudaklarıyla dikkat çeken Yasemin Özilhan önce dudaklarına silikon yaptırdı daha sonra da burnunu düzeltirdi. Çok beğenilen Yasemin'in aslında estetik harikası olduğu eski fotoğraflarıyla anlaşıldı.

Yasemin Özilhan Kimdir?
22 Ocak1985 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Doktorlar, aşk Oyunu, Koçum Benim gibi popüler komedi ve dram dizilerinde rol almıştır. Bir çok projede yer alan güzel oyuncu son olarak 2006-2010 yılları arasında Doktorlar dizisinde Ela Altındağ karakterini canlandıran Ergene, bu dizinin sona ermesinin ardından oyunculuk hayatını sonlandırdığını açıkladı. Oyunculuk hayatını bırakmasında kocası işadamı torunİzzet Özilhan’ın etkisinin büyük olduğu düşünülürken, genç oyuncu yaptığı açıklamada üniversitede okuyabilmek için mesleki kariyerini sonlandırdığını belirtti.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olan Yasemin Ergene Özilhan16 Temmuz 2011 tarihinde İşadamı İzzet Özilhan ile evlendi. Emine (d.2012) ve Ela (d.2013) adında iki kızı vardır.

Yasemin Özilhan Kimdir? Yasemin Özilhan'ın eski ve yeni hali Yasemin Özilhan'ın eski hali Yasemin Özilhan'ın yeni hali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu