Yasemin Duğles Kimdir – Gülben Ergen’in yasak aşkı yuva dağıttı

Seren Serengil'in ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles'le aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düştü. Peki, Gülben Ergen'le aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Duğles’in Yasemin Duğles kimdir? Gerçekten sanatçı Gülben Ergen’in yasak aşkı yuva mı dağıttı?

Yasemin Duğles Kimdir – Gülben Ergen’in yasak aşkı yuva dağıttı

Gülben Ergen ile evli işadamı Tolga H. Duğles'in bir süredir aşk yaşadığı iddiası ortalığı karıştırmış, fakat Ergen sosyal medya hesabı üzerinde bu iddialara yalanlamıştı. Bugün itibariyle gerçekler birer birer ortaya çıkmaya başladı. Peki, yasak aşkta ve aldatıldığından haberi olmayan eş Yasemin Duğles şimdi ne yapacak?

İkilinin birbirleri için kaleme aldığı iddia edilen notlara ulaşılmasının ardından ortalık iyice karıştı. Notlarda Gülben Ergen, Duğles'e 'Hikmet'im' diyor. Peki, eş Yasemin Duğles kimdir? Bu olay sonrası ne yapacak?

Şuan için Yasemin Duğles tarafından her hangi bir açıklama yapılmasa da, bu ihanet sonrası Yasemin Duğles’in dava açacağı gelen iddialar arasında.

Yasemin Duğles Kimdir?
Otomotiv sektörü ile tanınan Tolga Duğles’in eşidir. Duğles 3. kuşak torunu Tolga Duğles ile hayatlarını birleştirmiştir. Diğer yandan eşi Tolga Duğles ise, İzmir'de dedesinin miras bıraktığı şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Tolga şirketin başına geçtiğinde aile arasında büyük kaos çıkmış. Tolga Duğles'in aynı zamanda evli olduğu ve eşinin de Gülben Ergen'e aşırı derecede benzemesi dikkatlerden kaçmadı.
 

Seren Serengil'den Gülben Ergen'e Şok Şuçlamalar:
Seren Serengil, Gülben Ergen'in Erhan Çelik ile evliyken eşini evli çocuklu iş adamıyla aldattığını aşk mektupları yazdığını Instagram üzerinden yazdı. Serengil, "Kendi el yazını da inkar mı edeceksin?" diyerek Ergen'e zehir zemberek sözler söyledi.

Diğer yandan bir iddiada sanatçı Gülben Ergen'in kasetinin ortaya çıkması oldu.

İşte o kaset linki...

Yasemin Duğles Kimdir? Tolga Duğles'ın eşi kimdir Tolga Duğles'ın eşi Tolga Duğles Yasemin Duğles Gülben Ergen’in yasak aşkı yuva dağıttı Tolga Duğles Yasemin Duğles
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı