Yapım Şirketinin İflas Davasına Ünlü Akını

Yaşadığı ekonomik kriz edeniyle birçok ünlü oyuncuyu mağdur eden Endomel Shine'nın dün görülen iflas davasına ünlüler akın etti.

Yapım Şirketinin İflas Davasına Ünlü Akını

Özel bir gazete yer alan habere göre  iflası ile birçok ünlüyü mağdur eden, Endemol Shine yapım şirketinin iflas davası dün görüldü.

Gazetede yer alan habere göre; Hollanda merkezli olan ve birçok ünlü ismi mağdur eden Endemol Shine ekonomik sorunlar yaşadığı nedeniyle avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak iflas bildiriminde bulunmuştu.

Dün görülen iflas davasına ise Hollanda merkezli Endemol Shine yapım şirketinden alacağı olan, 30 oyuncu, 25 şirket ve 2 bankanın katıldığı iddia edildi. Endemol Shine yapım şirketinden alacağı bulunan mağdurların ayrıca davaya ek olarak mahkemeye yapım şirketi hakkında “hileli iflas” suçuyla şikayette bulundukları da konuya ilişkin olarak ortaya atılan bir diğer söylentiler arasında yer aldı.

Endemol Medya  yapım şirketi, Türkiye’de Şubat 2008’den bu yana faaliyet gösteriyordu. Endemol Medya’nın yapımları arasında Canlı Para, Benzemez Kimse Sana, Var Mısın Yok Musun, Eyvah Düşüyorum, Big Brother Türkiye gibi yarışma programlarının yanı sıra, Paramparça ve Kördüğüm gibi izeyenleri ekranlara kilitleyen dizi  ve film projeleri yer almıştı.

Özel haber gazetesinde davaya ilişkin olarak yer alan habere göre ise ; Hollanda merkezli Endemol Yapım Şirketinin mağdur ettiği 30 oyuncu arasında izleyenler tarafından sevilere takip edilen ünlü oyuncular İbrahim Çelikkol, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Sedef Avcı, Erkan Petekkaya ve Mine Tugay isimleri de bulunuyor.

endemol shine ibrahim çelikkol şükrü özyıldız sedef avcı eslı enver erkan petekkaya mine tugay canlı para benzemez kimse sana varmısın yokmusun eyvah düşüyorum big brother paramparça kördüğüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor