Yanımda Kal vizyon tarihi (Elçin Sungu ve Barış Arduç)

Kiralık Aşk diziyle tüm dikkatleri üzerlerine toplamayı başaran Elçin Sangu ve Barış Arduç’un birlikte rol aldıkları Yanımda Kal filminin çekimleri başladı.

Yanımda Kal vizyon tarihi (Elçin Sungu ve Barış Arduç)

Sevilen ve yakıştırılan çiftin birlikte oynayacağı film romantik komedi türünde olacak. Diğer yandan çekimleri yeni başlayan filmin vizyon tarihi hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu film için geri sayım başladı. Yapımcılığını Muzaffer Yıldırım'ım üstlendiği filmin, İstanbul'un farklı noktalarında 5 haftada çekilmesi planlanıyor.

"NuLook" tarafından hayata geçirilen "Yanımda Kal", geçmişiyle yüzleşmeden kendi "mükemmel" hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesini beyaz perdeye aktarıyor.

Görüntü yönetmenliğini Cengiz Fazlıoğlu'nın yaptığı filmde Arduç ve Sangu'nun yanı sıra Cengiz Bozkurt, Levent Öktem ve Dila Bayrak da rol alıyor.

Elçin Sungu Kimdir?
13 Ağustos 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Elçin Sangu, Türk oyuncu ve manken. Televizyon reklamlarında ve kampanyalarda yer almasıyla Türkiye'de en çok aranan ve en çok maaş alan ünlülerden birisi olmayı başarmıştır. Sungu’nun son olarak oynadığı dizi ise, Kiralık Aşk’tır.

Barış Arduç Kimdir?
9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de doğmuştur. Barış Arduç Türk dizi ve sinema oyuncusu. İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğup büyüyen daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapan Arduç, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde oynamıştır.

Barış Arduç Kimdir? Elçin Sungu Kimdir? Yanımda Kal Yanımda Kal filmi Yanımda Kal filmi başrol oyuncuları Yanımda Kal filmi yayın tarihi Yanımda Kal vizyon tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı