Advert

Yamyam cerrah kurbanını önce kesti sonra yedi

Rusya’da Aramil kasabasındaki dere kanarında bulunan bir kadın cesedi yamyam cerrah korkusuna neden oldu.

Yamyam cerrah kurbanını önce kesti sonra yedi

Rusya’da Aramil kasabasında bulunan kadın cesedi korku dolu anlar yaşattı. Kurbanını ustalıkla doğrayıp etini yiyen cerrah korkunun sebebi, kimliği henüz belirlenemeyen maktulün göğsünden bıçaklanmış veya kafasına darbe almış olması ya da ellerinin plastik poşetle sarılması değil, baldırlarının ve bir göğsünün bıçakla dikkatlice kesilmesi.

Cesedin yanında bulunan ameliyat eldivenleri de bölgede ‘yamyam cerrah’ endişelerine yol açtı. Bölgede yaşayan insanların panik içerisinde olduğunu belirten yetkililer, çocukların ve kadınların tek başlarına dışarı çıkmaktan korktuklarını söyledi.

Yöre sakinlerinden Olga, “Korkuyoruz, çünkü kasabamızın içinde bir yerlerde yamyam var. Kadının etleri kesilmiş, bu olağandışı bir durum” dedi.

Dünyanın en çok izlenen filmlerinden birisi olan Kuzuların Sessizliği'ndeki Yamyam Doktor Hannibal'ı çağrıştıran bu görüntüyü kimin yaptığı, cinayetin tek bir cinayet mi yoksa seri bir cinayetle bağlantılı mı olduğu henüz tespit edilebilmiş değil. Polis katili bulmak için geniş çaplı operasyon başlattı.

 

Yamyam cerrah Rusya'da Yamyam cerrah Rusya Yamyam Cerrah Hannibal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi