Xbox One X Project Stokları Tüketildi

Yeni oyun konsolu Xbox One X Project stokları oyun tutkunları tarafından hızla tüketildi.

Xbox One X Project  Stokları Tüketildi

Geçtiğimiz haftalarda yapılan tanıtım sonrası kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan yeni oyun konsolu Xbox One X Project oyun tutkunları tarafından hızla tüketildi.

Microsoft'un E3 tarafından bu yıl tanıtımı yapılan yeni oyun konsolu Xbox One X'in devamı niteliğin de olarak satışa sunulan Project Scorpio Edition kullanıcılar tarafından verilen ön siparişlerde tüketildi.

 Amerika Birleşik Devletlerin de  499.99 dolar etiketi ile sayışa sunulan oyun konsolunun Türkiye fiyatı ise ülkemizde 2899 TL olarak açıklandı.

Türkiye için belirlenen fiyatın tepki toplaması üzerine Microsoft konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Microsoft yetkilileri tarafından yapılan açıklama da Xbox One X Project Scorpio'nun satışa sunulmasının üzerinden henüz beş gün geçmesine rağmen dünyanın dört bir yanında yer alan kullanıcılar tarafından gösterilen yoğun ilgi sonucu stokların tükendiği  açıklandı.

Project Scorpio versiyonunun yeni stoklarının daha pahalı fiyat etiketi ile spiyasaya sunulacağı söylentileri ortaya atılırken firma tarafından yeni stok tarihi ve fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Yeni stok tarihinin ve etiket fiyatlarının henüz açıklanmaması oyun severlerin akılların da şüphe oluşmasına sebep olurken, bazı basın kaynakları tarafından yapılan açıklamada ise konsol firmasının Microsoft'un PlayStation gibi rakip firmaların karşısında avantaj sağlayabilmek için böyle bir yöntem uyguladığı da söylentiler arasın da yer alıyor. 

Xbox One X Project
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı