Windows 10 yeni kullanıcı nasıl oluşturulur

Birçok kullanıcıyı zorlayan Windows 10 yeni kullanıcı ekleme sorunu sırası ile uygulanacak birkaç yöntemle çözülebiliyor.

Windows 10 yeni kullanıcı nasıl oluşturulur

Birçok Windows 10 işletim sistemi kullanıcısı halen bilgisayarlarına nasıl farklı ya da yerel kullanıcılar ekleyebileceklerini bilmiyor.

İşletim sisteminin uygulamaya geçmesi ile birlikte yeni işletim sitemi olan Windows 10'a uyum sağlamakta zorlanan kullanıcılar  özellikle bilgisayarlarını nasıl düzenleyecekleri konusunda oldukça zorlanıyor.

Görselleri ve kullanım bakımından kullanıcılarda kafa karışıklığına neden olan Windows 10 üzerinde ayarlama yapmak ise oldukça basit.

Windows 10 işletim sisteminin olmazsa olmaz gerekliliklerinden birisi olan  yerel yâ da farklı kullanıcılar ekleme sorunun çözümü ise sırası ile uygulanacak bir kaç yöntem sayesinde kolaylıkla halledilebiliyor.

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ilk olarak, masaüstünde yer alan "Başlat" menüsünü açıp arama kısmına “başka” yazmak gerekiyor.

Sonrasında ise açılan ekranda yer alan "Başka kişiler ekle, düzenle veya kaldır "seçeneğine tıklayarak açılan bilgi penceresine eklenecek olan kişinin -posta adresini ya da telefon numarasını girilmesi gerekiyor.

Herhangi bir hesap mail ya da cep telefonu numarası kullanmadan yerel bir hesap oluşturmak için ise yine bir önceki aşamadan açılan pencerede yer alan bilgileri doldurduktan sonra ileri düğmesine basmak yeterli oluyor.

 

windows 10 windows 10 yeni kullanıcı nasıl oluşturulur windows 1o yeni kullanıcı nasıl eklenir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor