Whatsapp'ta Yanlış Gönderilen Mesajlar Artık Telaşlandırmayacak

Whatsapp kullanıcılarına gönderiyi geri al özelliğinin müjdesini verdi.Özelliğin aktif hale getirilmesi içinse geri sayıma başlandı.

Whatsapp'ta Yanlış Gönderilen Mesajlar Artık Telaşlandırmayacak

En yaygın kullanılan ücretsiz  mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp uygulamasında kullanıcılarının korkulu rüyası haline gelen ,  yanlış mesaj gönderimleri  artık tamamen  geri alınabilecek.

Geçtiğimiz aylarda çalışmalarına başlanılan Whatsapp gönderilerini geri alma özelliğinin aktif hale getirilmesi için geri sayıma başlandı.

Teknoloji bloggerları arasında yer alamn söyletinlere göre; Whatsapp en sonunda gönderi geri alma özelliğini ilk olarak Android ve iOS cihazlarda test etmeye başladı.

Cihaz kullanıcılarının ifadelerine göre ise; gönderilen mesajların kolaylıkla silinebiliyor. Silinen gönderilerin ardından ise yazışma ekranında bu mesaj silinmiştir uyarısı yer alıyor.

Whatsapp kullanıcılarını oldukça heyecanlandırılan gönderi geri alma özelliğinin ise ne zaman tam olarak aktif hale getirileceği henüz bilinmiyor.

Whatsapp Ne Zaman Kuruldu?

En aktif kullanıcı sayısına sahip olan Whatsapp, 2010 yılında, Biran Acton ve Jan Koum tarafından Amerika Birleşik Devletleri, Santa Clara’da kuruldu.

Bugün dünya üzerinde 1 Milyon aktif kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, başta Android, BlackBerry, İphone, Nokia  ve Samsung olmak üzere bir çok akıllı telefon markasında sorunsuz olarak kullanıcılara internet aracılığı ile mesajlaşma hizmeti vermektedir.

Dosya paylaşımı, çağrı cevaplama, görüntülü konuşma, sesli mesaj gönderme özellikleri ile favori uygulamalar arasına yerleşen Whatsapp aynı zamanda grup kurma ve masaüstünden yönetilebilme özelliği ile de kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılmaya getirdiği yenilikleri ile devam ediyor.

WhatsApp WhatsAppta mesaj nasıl geri alınır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum