Whatsapp için beklenen özellik geldi

2 milyarı geçkin kullanıcı sayısına sahip sosyal medya mesajlaşma platformu whatsapp için beklenen özellik geldi.

Whatsapp için beklenen özellik geldi

Son birkaç aydır çıkacağı söylenen WhatsApp doğrulanmış hesaplar, WhatsApp FAQ bölümü tarafından doğrulandı.
WhatsApp'ın son birkaç aydır doğrulanmış işletme hesaplarını test ettiği biliniyordu. Şimdi ise sosyal mesajlaşma platformu WhatsApp FAQ bölümünde, Facebook ve Twitter'a benzer işletmeler için yeşil tik ile yakında doğrulanmış bir hesaba sahip olunabileceği kesinleşti. 

WABetaInfo, Android beta uygulamasının 2.17.285 sürümünün piyasaya sürülmesinin doğrulanmış ticari hesaplar için destek sağladığını netleşti. En son güncellemeyle işletmeler, iletişim adının yanında yeşil bir işaret görecekler. Doğrulama, şirketin bir hesabın telefon numarasını bir işletme hesabına onayladığı anlamına geliyor. Yeşil tike ek olarak, yeni güncelleme işletmelerin çalışma saatlerini ayarlamalarına olanak tanıyor. 

Bir iş hesabı ararsanız ve mevcut değilse, bir uzak mesajı alıyorsunuz. İşletmeler otomatik iletilerini de yönetebilir ve müşteriler, temas kurmak istemediği işleri engelleyebilir. WhatsApp SSS, sohbet içerisindeki sarı mesajlarla bir işletmeyle konuşmaya başladığınızda size haber vereceğini belirtiyor. Bu mesajları sohbetten silmenin bir yolu yok. WhatsApp doğrulanmış hesap özelliği şu anda pilot programa katılan az sayıda işletme ile sınırlı olacak.

WhatsApp doğrulanmış hesaplar WhatsApp doğrulanmış hesaplar özelliği WhatsApp WhatsApp yeşil tık özelliği WhatsApp özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı