Whatsapp bu özelliklerle yeniden yapılandırılıyor

Whatsapp a getirilmesi planlanan yeni özellikler uygulamaya konulanması halinde Whatsapp ı yeniden yapılandıracak.

Whatsapp bu özelliklerle yeniden yapılandırılıyor

WhatsApp geliştirme ekibinin Android ve iOS sürümleri için planladıkları Whatsapp güncellemeleri önümüzdeki aylarda aktif hale getirilerek.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte, WhatsApp her zaman kullandığı Appleın emoji setinin dışına çıkaracak sürpriz ve oldukça ilginç emoji tasarımları ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Yeni emoji tasarımları ile ilgili olarak ortaya atılan söylentilere göre; yeni emojilerin gözleri daha büyük ve oldukça ilginç bir görünüme sahip olacak.

Konuya ilişkin olarak ortaya atılan bir diğer söylentiye göre; WhatsApp uygulaması kurumsal Whatsapp hesaplarını paralı hale getirecek.

Teknoloji haber sitelerinde konuya ilişkin olarak yer alan haberlere göre; WhatsApp Operasyon Direktörü Matt Idema,   yaptığı açıklamada Whatsapp kullanan büyük girişimlerden ek özellik ücreti alacaklarını açıkladı.

Eklenecek özellikler ile birlikte, geleneksel yeşil Whatsapp logosunun aynı kalacağı belirtilirken, bir iş görüşmesinde kullanacak olan hesaplarda bunu belirten özel bir logo yer alacak.

Bu logonun amacı ise; şirketlerin ve yöneticilerin müşterileri ile daha hızlı iletişim kurmalarının sağlanması şeklinde açıklandı.

İddialara göre getirilen yenilikle birlikte kullanıcılar var olan SMS yöntemini kullanmak yerine güncelleme ile birlikte gelecek olan yeni Whatsapp iletişim sistemini kullanacak.

 

whatsapp whatsapp özellikleri whatsapp güncelleme whatsapp emoji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor