Volkan Şen Kayserispor'a önerildi

Transfer döneminin flaş takımı olan Kayserispor'a Fenerbahçe ile iplerini koparan Volkan Şen önerildi. Volkan Kayserispor'a imza atacak mı? İşte ayrıntılar

Volkan Şen Kayserispor'a önerildi

3 sezon önce Bursaspor'dan Fenrebahçe'ye büyük umutlar ile transfer edilen ve 2 sezonda gerek Fenerbahçe gerekse Milli takım forması giyen Volkan Şen, Kayserispor'un transfer komitesinin önüne geldi.

Erol Bedir açıkladı
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Volkan Şen'in kendilerine menajerler aracılığıyla önerildiğini söyledi. Sezon başında Fenerbahçe ile olan bağlarını koparan ve kendisine kulüp bulması istenilen, ancak şu ana kadar gerek yurt içinden gerekse yurt dışından bir takım bulup anlaşmaya varamayan Volkan Şen'in kendilerine sunulduğunu söyleyen Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Nikola Stojiljkovic transferi ile gerek yerli gerekse yabancı sayımızı doldurduk. Bundan sonra yerli veya yabancı bir oyuncualacaksak, kadromuzdan ona göre eksilme yapmamız gerekiyor. Ancak biz elimizdemi yerli ve yabancı sayısını korumak ve devre arasına kadar bu kadro ile gitmek istiyoruz. Volkan Şen'i kadromuza katabilmemiz için bir yerli oyuncu göndermemiz gerekiyor" dedi.

Volkan Şen'e ret
Volkan Şen'in Kayserispor'a faydalı olabileceğine inandığını ancak kadroda bir revizyona gitmeyi uygun görmediklerini söyleyen Başkan Erol Bedir, "3 gün sonra transfer dönemi sona erecek. 3 gün içerisinde olağanüstü bir durum olur mu bilinmez ancak şu an için Volkan Şen'i kadromuza katacak bir tasarrufumuz yok. Dolayısıyla Volkan'ı bize sunan arkadaşlara olumsuz yanıt verdik" açıklaması yaptı.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Süper Lig Kayserispor Fenerbahçe Volkan Şen Erol Bedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa Menfaatlı     2017-09-07 Volkan Şen çok yetenekli bir futbolcu,Lakin Kayserispor'a faydalı olmaz.Çünkü dispinsiz.
Mikail     2017-09-06 Bu futbolcu aslınsa iyi olur
Lawal     2017-09-06 Hani lawal yabancı kontenjanı nedeniyle alınmamıştı sırp oyuncu nasıl alındı? Kayserispor transferlerin yarısında baltayı taşa vurdu malesef!
Taksici mehmet     2017-09-06 Erol başkanım eģer maddi imkanınız varsa alın faydalınolur kayserispora
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı