Vodafone Lira Transferi Yapma- Vodafone Kontör Paylaşma Nasıl Yapılır

Mobil operatörler arasında yer alan Vodafone'de lira paylaşımının nasıl yapılacağı ve bununla ilgili detaylar haberimizde yer almakta...

Vodafone Lira Transferi Yapma- Vodafone Kontör Paylaşma Nasıl Yapılır

GSM sektörünün en önemli markalarından Vodafone'de lira paylaşımı yapmak hem çok kolay hemde bazı şartlar gerektirmekte. Vodafone hat kullanıcılarının kendi aralarında yapabildikleri bu paylaşım içinse gereken en önemli şart, faturasız hat sahipleri arasında bu uygulamanın yapılabiliyor olması...

Faturalı hat sahiplerinin faturasız hat sahiplerine lira paylaşımı yapmasına izin verilmeyen uygulamada, lira paylaşımı yapabilmek için ancak faturasız hat sahibi olmak gerekmekte.
Öte yandan 3 ay yani 90 günlük bir dönemi doldurmamış bir hat kontor transferi yapamamaktadır.

Lira Paylaşımı Yapmak İçin Gereken Şartlar:
* Sadece Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları lira transfer edebilir ve lira transferini kabul edebilirler.
* Lira transferi için 7038'i ücretsiz arayarak lira transferi yapılabilir.
Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıları (Cep Kazan Tarifesi hariç) Vodafone bireysel faturasız hat kullanan abonelere lira transfer edebilir.
* Aboneliğin ilk üç ayında lira transferi yapılamamaktadır.
* Lira transferinin ardından Vodafone abonelerinin hattında 6 TL kalması gerekmektedir. Transfer işlemi, işlem başına 40 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
* Bir defada en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edilebilir, bir takvim ayı içerisinde ise üst sınır 100 TL'dir.
* Transfer edilen liralar, hediye SMS veya indirimli görüşme şartını yerine getirmez.
* Abonelere transfer edilen liralar, 5 TL'den az ise aktif kullanım ya da bekleme sürelerini etkilemez. 5 TL ve üzeri lira transfer alınması durumunda aktif kullanım süresi uzayacaktır.
* Transfer edilen liralar hediye lira ve SMS gibi promosyonlardan yararlanılmasını sağlamaz, indirimli görüşme şartını sağlamaz.
* Transfer yoluyla elde edilen TL'ler ikinci kez bir başka hatta transfer edilemez.

Ücretli lira yüklemesinin yüzde 50'lik kısmı transfer hakkı olarak eklenir. Lira transfer hesabındaki liralar 180 gün boyunca kullanabilir. Kullanılmayan liralar 180 gün sonunda sıfırlanır. Kullanıcının Hattında lira olmadığı durumda transfer bakiyesi kullanılamaz.

Vodafone Vodafone lira paylaşım Vodafone lira paylaşım şartları Vodafone lira paylaşımı için gereken şartlar Vodafone kontör paylaşımı Vodafone kontör paylaşım şartları Vodafone kontör paylaşımı için gereken şartlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da