Vodafone Freezone Her Gün 1 Saat Bedava İnternet

GSM Operatörü Vodafone, FreeZone'un yeni kampanyası "Kafana Göre Saati" ile genç kullanıcıları için her gün bir saat ücretsiz internet sağlıyor...

Vodafone Freezone Her Gün 1 Saat Bedava İnternet

Vodafone'nin 25 yaş altı kullanıcılar için başlattığı FreeZone uygulaması yeni bir kampanya başlattı. Bundan böyle FreeZone kullanıcıları, günün belirli zamanı 1 saat ister Unstagram isterse YouTube'de kullanmak üzere 1 saat ücretsiz ve limitsiz internet kullanacak.

Kafana Göre Saati adı verilen uygulama ile "gençler kafasına göre takılsın" adında başlayan kampanyadan her gün geçerli ve YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuluyor. Vodafone FreeZone Kafana Göre Saati Kampanyası …

HERGÜN 1 SAAT BEDAVA İNTERNET:
Sosyal medya veya video-müzik içeriklerinden birini tercih edebilen Vodafone FreeZone'lular, kampanyadan ayda 9 TL'ye yararlanırken, faturasız kullanıcılar ilk ay ücretsiz yararlanabiliyor. Dileyen aboneler, günde sadece 2 TL ödeyerek kampanyadan günlük de yararlanabiliyor. Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 26 yaş ve altı gençler için sunduğu tarife portföyünü inovatif ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Vodafone FreeZone'un dünyada bir ilk olan yeni kampanyası "Kafana Göre Saati" ile "gençler kafasına göre takılsın" diye her gün geçerli ve YouTube'dan Instagram'a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuluyor.

Böylece FreeZone'lu gençler, internette en sevdikleri içerikleri kafalarına göre ve özgürce takip edebiliyor. Vodafone FreeZone'luların ayda 9 TL'ye yararlandığı kampanyadan faturasız kullanıcılar ise ilk ay ücretsiz yararlanabiliyor. Dileyen aboneler, günde sadece 2 TL ödeyerek kampanyadan günlük de yararlanabiliyor.

BÖLEREK KULLANMA:
Gençler, dünyada bir ilk olan "saatlik bazda kota"dan yararlanmak için, tarifelerinin üzerine "Kafana Göre Saati" paketini alabiliyor. Faturasız kullanıcılar, her gün geçerli 1 saatlik internetini gün içinde parçalara bölerek kullanabiliyor. "Kafana Göre Saati" alan Vodafone FreeZone'lular; sosyal medya veya video-müzik içeriklerinden birini internetlerinden yemeden 1 saat özgürce kullanabiliyor. Her gün farklı bir içeriği seçebilen FreeZone'lu gençler, hangi içeriği kullanmak istediklerini ise "Vodafone Yanımda" mobil uygulaması üzerinden belirleyebiliyor. Kampanya kapsamında, sosyal medya içerikleri olarak Instagram, Facebook ve Twitter; video-müzik içeriği olarak ise YouTube ve İzlesene sunuluyor.

Vodafone FreeZone Kafana Göre Saati Vodafone FreeZone Kafana Göre Saati Kampanyası Vodafone bedava internet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Galatasaray’dan sert açıklama
Galatasaray’dan sert açıklama