Advert

Vatanım Sensin 34.bölümde neler yaşanacak

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in paylaştığı Vatanım Sensin’in merakla beklenen 34.bölüm fragmanı yayınlandı.

Vatanım Sensin 34.bölümde neler yaşanacak

Reyting birincisi Vatanım Sensin'de bu hafta, Tevfik'in geçmişte Osmanlı Ordusu içerisinde gerçekleştirdiği hainlik, bu kez Dağıstanlı'nın yanında gerçekleşecek. Diğer taraftan Cevdet, kızlarının izdivacı için en yakınındaki adam olan Yakup'u tercih edecek. İşte, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar...

Vatanım Sensin fragmanında Leon'un söylediği sözler, Hilal'i derinden etkilemiştir. Diğer taraftan Cevdet'in izdivaç konusundaki kararı ise oldukça nettir. Dağıstanlı ise Vatanım Sensin 34. yeni bölüm fragmanında tutsak ettiği Azize'yle ilgili karar vermek için hazırlanmaktadır. Peki, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Dağıstanlı'nın hain olarak nitelendirdiği isim Azize mi yoksa tevfik mi olacaktır?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?
Kanal D ekranında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Vatanım Sensin 34.yeni bölümde, Filippos'un milli mücadeleye indirdiği darbe, Dağıstanlı ile meclisine davet ettiği diğer efeleri birbirine düşürür. Öte yandan Cevdet'in hayatını kurtaran Azize, üst üste felaketler yaşayan Dağıstanlı tarafından ihanetle suçlanıp kendi canıyla sınanacaktır. Şimdi Cevdet, milli mücadelenin zarar görmemesi için zamanla yarışarak Dağıstanlı ile efeler arasındaki kan davasının ardındaki gerçeğe ulaşmak zorundadır. Ancak bu sırada hiç beklemediği bir tehlike evlendirme kararı verdiği kızlarına doğru yaklaşmaktadır.

Vatanım Sensin 34.bölüm Vatanım Sensin Vatanım Sensin 34. fragman Vatanım Sensin izle Vatanım Sensin yeni bölümde yaşanacaklar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Japonya'ya nasıl gidilir ? Japonya işçi alacak
Anadolu Efes deplasmanda coştu
Anadolu Efes deplasmanda coştu