Vatan Şaşmaz'ın mezarı başında...

Çengelköy Mezarlığı yetkilileri, cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ın mezarı başında geç saatlerde ziyaretçiler olduğunu söyledi

Vatan Şaşmaz'ın mezarı başında...

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından silahla öldürülen ve sonrasında Çengelköy Mezarlığı'na defnedilen Vatan Şaşmaz'ın mezarı başında gizemli kişiler olduğu açıklandı.

Vefatından yaklaşık iki ay sonra Vatan Şaşmaz’ın Çengelköy Mezarlığı’nda bulunan kabrini yüzlerce insan ziyaret ederken, kimi kişilerin ise Vatan Şaşmaz'ın kabrini geç saatlerde ziyaret ettiği saptandı.

Bekçi açıkladı
27 Ağustos 2017 günü yaşamını yitiren merhum sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın mezarı ziyaretçi akınına uğruyor. Çengelköy Mezarlığı’nda bulunan yetkililer, Vatan Şaşmaz’ın hayranlarının özellikle hafta sonunda ziyarete geldiklerini ve mezarı başında dua ettiklerini söylüyor.

Yetkililerden öğrenilen bir diğer bilgiye göre ise merhum oyuncu Vatan Şaşmaz’ın mezarını sosyete ve magazin dünyasından da birçok isim ziyaret ediyor. Ancak ünlü isimler ziyaret sırasında görüntülenmemek için akşam saatlerini tercih ediyor.

Vatan Şaşmaz mezarı Vatan Şaşmaz mezarında neler oluyor Vatan Şaşmaz Mezarlık bekçisi Çengelköy Mezarlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi